Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Csak en erzem ugy hogy az...

Csak en erzem ugy hogy az embernek nagyon vernie kell magat hogy foglalkozzanak vele a magyar egeszsegugyben? Sajat sztorik?

Figyelt kérdés

2012. máj. 16. 09:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Szerintem ha perkal az ember akkor mindenhol szepen foglalkoznak vele, orvosnal es termeszetgyogyasznal is.

Persze ez nem csoda...


Es az is megertheto hogy szar a magyar egeszsegugy meg minden, es az is hogy sokan vannak akik kepesek egy kis nathaval is fel orat rabolni a doki idejebol vagy csak dumcsizni mennek... De azert amint irom mar felduhitett hogy ennyire nem foglalkoznak a szetesett hormonhaztartasommal es nekem kell mindent inteznem... Azt hittem h ez ugy mukodik h nodoki megnez, vizsgalatot ker, gyogyszer, aztan meg tovabb kuld hogy kideruljon mi az oka... De csak tuneti kezelest ajanlanak fokent ami nagyon faxa mert ha abbahagyom a gyogyszert vagy ha fogamzasgatlot szedtem volna ra akkor amikor gyeteket akarok ugyanugy bszhatom a plafont mert ott vagyok ahonnan eljndultam csak 5-10 evvel kesobb...

Szoval faxa h intezzem el magamnak a vizsgalatokat meg minfent...

2012. máj. 19. 21:51
 12/15 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Sajnos nem csak pénzkérdés, néha szakmai hozzáértés hiánya miatt is félrekezelik az embert. :-(

Amikor a doki tudja, hogy tehetetlen, akkor sem küld tovább a megfelelő szakemberhez. :-(

Engem a háziorvosom simán elhajtott, amikor mondtam neki, hogy egy ingyenes szűrésen magas cukrot mértek nekem. Azt mondta, pár hónapja nézette nekem ő is, velem minden rendben, az ő mérése a mérvadó.

Elmentem endodokihoz magánszorgalomból. Kiderült, hogy pajzsmirigy alulműködésem, és IR-em van, mindkettő jellegzetes tünetei megvoltak nálam már évek óta, mégsem vették észre addig. De legalább a nődokim volt annyira korrekt, hogy nem kezdett el kezelgetni hormonokkal, hanem javasolta a meddőségi központot. Igaz, ott sem értenek ehhez a részéhez, de ez már nem az ő hibája.

Sajnos, mire minden nyavalyám kiderült, már kifutottam az időből, és úgy néz ki, nekem már nem lesz több gyerekem. :-(

Ha már az elején tudtam volna, hogy ennyire oda kell csapni az asztalra, talán már a második babánk is megszületett volna.

2012. máj. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Műhelyiné Simkó Edit válasza:
100%
Sajnos,igazad van!Tudnék mesélni,de mennyit.Röviden: egy elismert,Európában is jónevűnek számító onkológus kishíján "hazavágott",mert "elfelejtett" egy-két dolgot megemlíteni a kezelésemmel kapcsolatban.A "végeredmény: két, lábon kihordott szívinfarktus.aneurysma,coronaria,bypassműtét.Ja és még,sajnos sorolhatnék még jópár dolgot.Egyszerűen ki kell nyitni,de óriásira a pampogónkat,mert lesz....k az embert.
2012. máj. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 tomy88trance ***** válasza:
Ajánlom a Kyäni illetve a Forever-es (aloe verás többek között,de más összetevőjű termékek is vannak) termékeket, rengeteget tudnak segíteni akár a megelőzésben, akár ,ha már gond van,de a mennyiség nem mindegy és nem túl olcsók,ha már gond van akkor jóval többet kell belőlük szedni mint ,ha csak megelőzésre használja az ember ezeket a táplálékkiegészítőket. Az áruk meg ahhoz képest nem drága,hogy mennyit elköltünk gyógyszerekre ,amik többsége nem igazán használ illetve kezelésekre,orvoshoz járásra, és természetes alapanyagokból állnak, ami megint csak nem hátrány.
2012. máj. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 tomy88trance ***** válasza:
Egyébként sajnos igen, vernie kell magát az embernek, bár orvos függő is,de amennyi fizetést kapnak az egészségügyben a legtöbben itthon, csoda,hogy egyáltalán még dolgoznak bármit is, főleg,hogy mennyit tanultak azért,hogy orvosok legyenek..
2012. máj. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!