Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Csak szerintem felháborító,...

Csak szerintem felháborító, amit a házidokim művel?

Figyelt kérdés

Kezdeném azzal, hogy mikor elmegyek hozzá, rászánva magam, hogy elmondom a panaszaimat (amiből sajnos nagyon sok van, és megkeseríti az életemet) akkor KIRÖHÖG és közli velem, hogy "öregasszony" vagyok. Mindezt úgy, hogy 21 éves leszek.

Ezek után végig se mondtam neki inkább az összeset, hanem mutattam a gyomortükrözésről a leletet, és hogy milyen gyógyszert írt fel a doki, amit megint fel kellene írnia. Erre felír nekem, de nem azt, amit előzőleg írtak, hanem egy ugyanolyan hatóanyagú SOKKAL drágább gyógyszert.

És ez még mindig a jobbik háziorvos, a másiktól jöttem át ide, mert az még katasztrofálisabb volt... Csak szerintem nagyon gáz??? Közben meg szenvedek, és nem tudom mi bajom, a doki meg csak röhög rajtam és le se szarja...


2013. ápr. 15. 09:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt így mi nem tudjuk megítélni... Lehet, hogy túl sokat panaszkodsz "felesleges" dolgokra is, nem?
2013. ápr. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Túlérzékeny vagy,mert sok a problémád. Tudod,valószínűleg csak mosolyog,mert kedves akar lenni,vagy látja,hogy a fele se 'probléma',csak annak érzed. Lelkeddel minden rendben? Nem vagy depis?
2013. ápr. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem panaszkodok sokat. Mondom, azért nem mertem el menni, mert annyi bajom van, hogy féltem a negatív rakciótól.

DE már minden nap FÁJDALMAIM vannak, aludni se tudok tőle, egyfolytában fáradt vagyok, hulla vagyok, mozogni alig tudok, annyira fájnak az ízületeim, stb. Elhiszem én, hogy ez egy 21 éves esetében mókás, de azért megyek el, mert tényleg bajom van. Egyébként utálok orvoshoz járni, csak akkor megyek, ha tényleg van valami..

2013. ápr. 15. 10:03
 4/10 A kérdező kommentje:
JA és másodiknak: DE IGEN depressziós vagyok, amióta fizikailag ennyire szarul vagyok az nem javított sokat a kedvemen. Járok pszichológushoz, jó úton haladok, a kedvem is jó LENNE, csak az örökös fájdalom meg rossz közérzet nem kifejezetten dob fel
2013. ápr. 15. 10:05
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hipochondernek tűnsz - és ezt nem bántásból mondom.

Nem lehet, hogy a doki is ezt érzi?

2013. ápr. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Alternatív gyógyászat.


Egészséges táplálkozás és lehetőség szerint igazi gyógyterápiák mellett gyakorlatilag nem igaz, hogy hogy ne gyógyulj meg, legyél sokkal jobban viszonylag rövid idő alatt.


És ez a kiröhögés, ez a kutyaszámba sem vétel.. ilyet csak az enged meg magának, akinél nyilván nincs minden rendben (szerencsétlen..) illetve annyi a hozzáértése, hogy valami gyógyszert ajánl, aztán várja a következő delikve.. bocsánat, pácienst.

2013. ápr. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
NEm vagyok hipochonder. Anyám meg tudja állapítani, szerintem, mert van egy hipochonder fia. Én eddig csendben tűrtem, nem is keresgéltem semmit, nem találtam ki betegségeket, csak most már elegem van belőle, hogy folyton rosszul vagyok, és szeretném végre kideríteni, hogy mi van velem, mert külföldre szeretnék menni dolgozni de úgy, hogy pl. néha annyira görcsöl az alhasam, hogy szó szeirnt mozdulni sem tudok, és hasonlók elég nehéz lenne kimenni..
2013. ápr. 15. 10:27
 8/10 A kérdező kommentje:
Mellesleg nem az volt a kérdés, hogy mi lehet a bajom, hanem hogy nem felháborító-e hogy a doki hangosan kinevet, leöregasszonyozik és direkt drágább gyógyszert ír fel... :')
2013. ápr. 15. 10:31
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem felháborító akkor.

Mert én legalábbis - a leírásod alapján - azt gondolom, hogy minimum túlreagálod a dolgokat.

2013. ápr. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Válts orvost!
2013. ápr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!