Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan tudom feljelenti a...

Hogyan tudom feljelenti a pszichiátereim és a pszichológust meg akik falaznak nekik, hogy véglegesen soha többet ne dolgozhassanak?

Figyelt kérdés
Olyat csinálnak amit munkaidőn kívül kellene és ez sérti a betegjogokat,betegeket nem veszik ember számba stb.

2017. febr. 21. 09:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"5-ös de van közöm ha engem is érint és tudok róla + nem indokolt."


Honnan tudod, hoyg NEM indokolt? Ugyanis rengeteg olyan eset lehetséges, ahol indololt, de ezt nem köti (és nem is kötheti) más beteg orrára!


"Nekem volt,hogy indokolt lett volna de nem vette figyelembe."


Szerinted indokolt lett volna, a szakember szerint nem!


"Mobilozás miért indokolt ha nem telefonálás vagy kezeléssel függ össze?"


MEGINT: Honnan tudod, hoyg nem a kezeléssel függ össze? Böven lehet, hogy valakit csak így tud elérni, telefonon nem.


"Tudom nem mind te írtad de én felháborítónak tartom."


Lehet, hoyg te felháborítónak tartod, de ettöl még nem feltétlen van igazad, márcsak azért sem, mert szemmel láthatóan fogalmad sincs a munkájukról.

2017. febr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
tudod az a baj h ők nem csak gyógyítanak. rengeteg papírmunka, konzíluim stb. lótnak futnak egész héten és mégis a betegre jut a legkevesebb idő. ha a hibást keresed jelentsd fel a magyar államot....
2017. febr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Kórházi dolgozó betegeivel is kivételeznek meg a hozzátartozókkal. Előbbit hiteles forrásból tudom.Megengedik nekik,hogy ne legyenek a munkahelyükön munkaidőben de azért bármikor mehetek. Ez is hiteles információ.
2017. márc. 3. 12:28
 14/16 anonim ***** válasza:
Az ilyen "hiteles információ" rendszerint az irigy munkatárs, szomszéd, stb.
2017. márc. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A kérdésed meg a kommentárjaid alapján igencsak nagy szükség van az esetedben a pszichiátriai kezelésekre!
2017. márc. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
hiteles betegjoginak mondta az osztályfőorvosa
2017. márc. 3. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!