Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Középiskolai orvosi vizsgálato...

Középiskolai orvosi vizsgálaton miket néznek, milyen vizsgálatok lesznek?

Figyelt kérdés
Menni ruhát kell levenni elég a pólót felhúzni?

2017. nov. 27. 13:54
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 A kérdező kommentje:

*mennyi


és egyesével kell ilyenkor bemenni a vizsgálatra vagy többen vannak bent egyszerre?

2017. nov. 27. 13:56
 2/69 anonim ***** válasza:
60%
Egy szál bugyira kell vetkőzni, végigsimítja a doki a gerinced, megnézi, van-e lúdtalpad, megnézi a melleidet. Meghallgat, mér egy vérnyomást, súlyt, magasságot, megkérdezi, szedsz-e valamilyen gyógyszert, vagy van-e valami eü. panaszod mostanában. Kb ennyi.
2017. nov. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk semmi különös, komolytalan az egész. Egyesével kellett bemenni, látásvizsgálat, súly és magasságmérés, vérnyomásmérés, felsőt felhajtani, amíg meghallgat meg ágyra felfeküdni ahol a hasadat nyomkodta, még néhány kérdés (voltál-e beteg, gyógyszert szedsz-e, tört-e már el csontod, volt-e műtéted, allergiás vagy-e) és ennyi.
2017. nov. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
53%

Kulruràlt helyen egyesével mennek be,ha nem így akarnának eljàrni,szóljatok a tanárnak vagy orvosnak,aszisztensnek,hogy egyesével akartok bemenni.Ha valaki szégyenlős arról is szólhat,hogy csak bent az orvosi szobába szeretne alsóneműre vetkőzni.



Orvoson múlik mennyire kell levetkőzni,van ahol nadràgot nem veszik le,csak cipőből,zokniból kibújnak ès a felsőt veszik le,máshol a legrosszabb esetben bugyira kell vetkőzni.


Magassàgot,súlyt,vérnyomàst mérnek,lúdtalpat,gerincet nézik,esetleg meghallgatnak sztetoszkóppal,nyakad,hasas megnyomkodják,hallás,látàs vizsgàlat.

Mellvizsgálatot elvétve végeznek,nem kötelezhetnek rá.Tehàt bàrmi számodra sértő vizsgálatot elutasíthatsz,megmobdhatod ezt nem engeded,de minden mást elvégezhetnek pl.

De alapból akár a sajàt orvosoddal is elvégeztetheted a vizsgálatokat.

2017. nov. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim válasza:
75%
Csak nálunk nézték meg a tökünket is?!
2017. nov. 30. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol más és más a vizsgálat
2017. nov. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
69%

5/6! Orvoson múlik meddig megy el a vizsgálatokban,sok orvos eltekint a nemiszervek vizsgálatától.

A másik meg,hogy a diákon múlik mit enged meg,senki se kényszeríthet rá,foghat le,ha te nem akarod.Csak az a helyzet ilyenkor látszik,hogy nem mer semmit se tenni a diák.Sok fiatal nem tudja,hogy nemet mondhat.Nálam egyedül középiskola első évében tettek erre egy probát,de iskolai szinten,tehàt minden évfolyam megmondta nem engedi,de minden egyéb vizsgálatot természetesen engedünk.

2017. dec. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 A kérdező kommentje:

"Csak nálunk nézték meg a tökünket is?!"


Nyugi nekünk is megnézték, pucérra kellett vetkőzni.

2017. dec. 3. 13:21
 9/69 anonim ***** válasza:

Ha kimertétek volna nyitni a szàtok és nemet mondani akkor nem kellett volna.



Én azt hittem hogy a kérdező làny.

2017. dec. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim válasza:
73%

5-os vagyok.

Engem annyira nem zavart, nem vagyok szegyellos. Hadd nezze ha akarja, tobbet ugy sem fogja latni lol.

Csak nalunk sokat kiakadtak, h ez meg miert van. Engem ha zavart volna, biztosan nemet mondok. Fogorvosra is nemet mondtam, es mit tudott csinalni? Semmitse

2017. dec. 12. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!