Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Középiskolai orvosi vizsgálato...

Középiskolai orvosi vizsgálaton miket néznek, milyen vizsgálatok lesznek?

Figyelt kérdés
Menni ruhát kell levenni elég a pólót felhúzni?

2017. nov. 27. 13:54
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:

Az előbb még azt mondtad, nincs ilyen adatszolgáltatás. Most mégis van, de csak bemondják? Hogy van ez?

Ennél a vizsgálatnál nem a pénisz hosszát méricskélik. Innen is látszik, hogy nem tudod, pontosan miről van szó, mégis határozottan állítod, hogy nincs ilyen adatszolgáltatás vagy éppen azt, hogy van, de csak bemondásra.

2018. jan. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:
De hogy mérnek nemiszerveket le,na csak az kellene,elég pedo lenne,Jézusom már.Nem tudom milyen adatról beszéltek,honnan vesznek adatokat
2018. jan. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:

Off:


Olyan adatszolgáltatás nincs ahol szó szerint a nemi fejlettséget ahogy"te elképzeled feljegyezték "volna.



Hiszen mint mondtam ahhoz,hogy pontosan tudják melyik évhez mennyit fejlődött valaki,ahhoz bizony ilyen mérésre lenne szükség és ilyet meg nem végeznek.Nincs ilyen részletes nyomon követés.



Írtam már hogy sok helyen eltekintenek és ott is beírnak adatokat és ahol van vizsgálat szinte csak a fitymaszűkületet nézik.Ezen mit nem értesz?


Az meg durva lenne hogy bárki azért vegye elő,hogy az orvos szerint elég nagy vagy sem.Nagy kamaszoknál meg főleg,15-16 évesek sokszor már felnőtt fejlettséggel bírnak fizikálisan,méretileg.

2018. jan. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:

Off:


Csak elbeszélünk egymás mellett,mert te statisztikai adatokról beszélsz sokszor,hogy ott minden rögzítve van,miközben nagyon alapos méréseket a nemiszervek fejlődéséről személyenként nem végeznek (még most is a nemi szervekről van szó,mielőtt mást is ide kevernél)

2018. jan. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:

Off:


És pedig néhány iskolában van vizsgálat,de szinte csak fitymaszűkületi,de igazából nem kényszeríthetnek rá senkit,a vita ebből indult ki.

2018. jan. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:

Szerintem zárjuk is le.Akármire hivatkozol,nem helyén való.


Akkor legközelebb a felnőtteket fogják majd statisztika miatt levetkőztetni,hogy mekkora lehet az átlag mell vagy pénisz méret vagy bevezetik hogy csináljunk statisztikát arról hogy a 20-30-40 évesek között mennyire gyakori nemenként a borotválás netán.

2018. jan. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:

Én nem keverek ide mást. Azt te tetted meg feljebb többször is! Nem azzal van a gond, ahogy én elképzelem, hanem azzal, hogy te nem tudod, hogy mit és hogyan vizsgálnak, mert még mindig a méricskélést hajtogatod, amit nem végeznek, mert nincs rá szükség a vizsgálat elvégzéséhez. Azért beszélek statisztikai adatokról, mert statisztikai adatokat gyűjtenek. Ehhez van az adatszolgáltatás.

Az, hogy szerinted ez nem helyénvaló, az más kérdés, az a magánvéleményed.

2018. jan. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:
Már értem min vitáztok.De ez a méregetés,meg pucéra vetkőzés azért már etikátlan.Nekem nem hiányzik.Úristen,biztos hogy Európában vagyunk.Elő se szabadna fordulni.
2018. jan. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:

Édesem gondold már végig a lányokat semennyire sem vetkőztetik bugyi terén le és mégis oda is beírnak adatokat ahogy azokhoz a fiúkhoz is akikkel sosem vetették le a boxert ezen nincs mit szépíteni.


De szerintem ne vitázzunk már,mert kb ezt a kérdést így mi tartjuk fent.Lépjünk tovább.


Valamit beírnak csak nem tudom mi alapján,ha sok helyen semmilyen vizsgálat,még oda pillantás sem volt,mert ott is oda is beírnak ám.Én ezt a részt nem értem.

2018. jan. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod, hogy milyen módon végzik a vizsgálatokat az iskolák többségében (sem a fiúkra, sem a lányokra vonatkozóan). Egy internetes fórum kérdéseiből országos szintű következtetéseket nem lehet levonni. Lehet, hogy egyes iskolákban csalnak vele, de ettől még vannak kötelező vizsgálatok és van adatszolgáltatási kötelezettség is mindenkiről, nemtől függetlenül.
2018. jan. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!