Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Középiskolai orvosi vizsgálato...

Középiskolai orvosi vizsgálaton miket néznek, milyen vizsgálatok lesznek?

Figyelt kérdés
Menni ruhát kell levenni elég a pólót felhúzni?

2017. nov. 27. 13:54
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:

De figyi mi a nemi szervekre vonatkozó adatokról beszélünk végig.Nem magasságról vagy súlyról stb.



És a lányokat szinte sehol se nézik odalent mégis van adat róla,amit a lányka válaszol,gondolom azt írják be.

És mit írtam a fiúknál az iskola orvos a már ezerszer leírt fitymaszűkületet nézi,már ha nézi igen gyorsan.Ennyi.


Tehát hogy honnan veszik az adatokat és milyen adatokat is vesznek alapul azt egyikünk se tudja pontosan.


Én leírtam annyit tudok hogy egészségügyi kis könyv van,de ott annyi szerepel,hogy korának megfelelt ennyi.

2018. jan. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:
Arról is gyűjtenek adatot, nem csak a súlyról vagy magasságról és nem csak a szűkületet nézik. És nem tudhatod, hogy országos szinten hogyan vizsgálják a lányokat (vagy akár a fiúkat). Attól még, hogy néhányan csalnak az adatok feljegyzésénél, az adat országos szinten lehet megbízható.
2018. jan. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:

Off:


Értem mit akarsz mondani.

Hát nem tudom,ha a lányokat nem nézik meg honnan az adat a nemi fejlettségre?Meg mi alapján írogatnak be adatokat.Ezt csak ők tudják.


Na mindegy más véleményen vagyunk de a végén a mi vitánk tartja csak fent a kérdést.


Na jól van,kivitáztunk magunk szerintem:-)


De legalább te kulturáltan tudsz vitázni,nincsenek jelzők egymásra.

2018. jan. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:
Erre mondtam, hogy a személyes tapasztalatod és néhány kérdés a fórumról nagyon kevés ahhoz, hogy azt mondhasd, hogy a lányoknál sehol nincs ilyen vizsgálat.
2018. jan. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:

Nem igazán van ilyen vizsgálat,nagyon ritkán fordul elő és mivel rikán fordul elő,nagyon keveseknél ezért nem is lehet teljesen valós adatot levonni belőle.


Sokszor mondják a statisztikára nem lehet adni.


Ezért hoztam fel pl-nak hogy 2-3 évvel ezelőtt a közeli településen szinte csupa fejletlen,alacsony 8.-as fiú volt,míg az utóbbi években meg igen sok magas.Gondolj bele ha a 2-3 évit veszik alapul akkor csupa fejletlen, ha a mostanit akkor csupa fejlett,sőt térségenként is lehetnek eltérések.Régen falvakban gyakran voltak alacsony emberek férfiaknál.

2018. jan. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy hogy lányoknál nagyon,de nagyon ritkán fordulhat ez elő,a lányok szerintem balhéznának is,a melltartót sem akarják levenni,sok kérdésből ez lejött.
2018. jan. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod, mennyire valósak az adatok, mert semmilyen rálátásod nincs, az itt olvasott néhány kérdésből meg nem lehet levonni semmiféle következtetést.
2018. jan. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
Ez is igaz.Nem tudhatjuk.
2018. jan. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim válasza:
28%
Volt nemrég, én engedtem...megkérdeztem hogy a végén mutathatnám e meg egyedül, az is történt, letoltam a gatyám és hátrahúzta a bőrt..jól esett! Lehet gáz de nekem ott reggel merevedésem lett, és megkértem hogy folytassa..egy öreg nőt képzelj el, lógó mellek hájas fenék őszülő haj stb..kesztyű nélkül, elélveztem zsepivel megtörölgettem magam és mentem ki, lehet hogy ehez csak én voltam ennyire perverz de nah, nem volt rossz. Kedves kérdező, ne fossál de ha nem akarod, egyszerűen közöld és kész!
2019. febr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!