Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fogta már rád orvos, hogy...

Fogta már rád orvos, hogy anorexiás vagy?

Figyelt kérdés

A háziorvosomnak volt mániája.


Pedig genetikailag voltam vékony, sportoltam, nem láttam magam kövérnek. Az meg, hogy valaki beteg és nincs étvágya, normális.

Hatalmas melleim is voltak.


Most 20 felett, abbahagytam a sportot, szaladnak fel a pluszkilók, narancsbőr, nem vagyok sovány. Nem vagyok már kamasz.


Pszichiáterhez is utalt, meg behülyítette a szüleimet.


Undorító, h ilyeneknl praktizálnak. Neki is mondfam, erre, "de az vagy". Irígy volt rám is ki akart csinálni, nert osztálytársa voltam a lányának.



2018. júl. 21. 18:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"Orvosi kartonba örökre ott virit": orvostól függ!

Pszihiáterhez járok,gyógyszert szedek.

A házi orvosi kartonomon ott a hipohonder-pánikbeteg és sok egyéb dolog,házi orvosom még is alaposan kikérdez,ha lemegyek.Igaz,ritkán megyek,ha már nincs más lehetőség.

2018. júl. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Velem meg pont ezért volt bunkó az új orvos először, meg 3-an bújtak bele a monitorba.
2018. júl. 22. 09:46
 13/19 anonim ***** válasza:
39%
Neked nem az anorexiád miatt kellene pszichológus...
2018. júl. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én 16 éves koromig szó szerint úgy néztem ki, mint egy anorexiás, mert képtelen voltam hízni, voltam kb. 176 centi és az 50 kilót alig értem el. A háziorvosom tudta, hogy babakorom óta ilyen vagyok, a sulis háziorvos viszont csesztetett, illetve mindenki a környezetemben azzal csúfolt, hogy anorexiás vagyok, pedig a családom szerint is rengeteget ettem. Aztán 16 évesen elkezdtem hízni, kb. 56 kiló lettem, örültem neki nagyon, de akkor meg azzal jöttek az emberek, hogy miért híztam. Alapból sose foglalkoztam a súlyommal, de a körülöttem lévő emberek minden nap a súlyomról beszéltek, így 19 évesen tényleg anorexiás lettem, elkezdtem rettegni attól, hogy meghízom és lefogyasztottam magam annyira, hogy 4 hónapig nem jött meg, jelenleg gyógyulok, szinte már teljesen jól vagyok. Egyébként 14 évesen egy baleset miatt kórházba kerültem agyrázkódással, és az orvosom elküldött pszichológushoz anorexiagyanúval, pedig a nővérek mondták neki, hogy minden kaját megettem és a látogatóim is folyton kajákat hoznak nekem, ezért bármikor jönnek be, én éppen eszem. De nem érdekelte, a pszichológus meg rájött hogy semmi bajom.

Egyébként most is 56 kiló vagyok 178 centihez, pedig már 5 hónapja minden nap 3000 kalóriát eszem, és az anorexiám előtt is csak 58-59 kiló voltam, pedig akkor minden nap megettem 2 kinder maxikinget, egy kinderbuenót, 1-2 doboz csokipudingot, péksüteményeket, pizzákat, stb, ebédre meg mindenféle főtt ételt megettem.

Most 20 éves vagyok.

2018. júl. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
2018. júl. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
91%
Ram a suli orvos mondta hogy biztos hogy anorexias vagyok, es en akkor sportoltam es rengeteget ettem..42 kilo voltam 9.be 160cm volt a magassagom, azota amiota azt mondta hiztam tobb mint 10 kilot, mert kozbe abbahagytam a sportot, es mar masfel eve szenvedek eves zavarral, mert soknak talaltam a plusz 13 kilot..meg sokszor megkaptam mindenkitol, hogy uristen hogy meghiztam, es ezzel kezdodott az egesz..
2018. júl. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
91%
Engem az iskolaorvos küldött az iskolapszichológushoz, mert 154 cmhez 42 kilo voltam, pedig ettem en rendesen, de egyszeruen ilyen alkat vagyok. Nem hitte el, rairta a papiromra, hogy alultaplalt vagyok, es ez minden evben megismertlodik azota, mióta gimis vagyok. Pedig edesanyam is ilyen alkat, 50 evesen 163 cm, 47 kilo, es o tenyleg allandoan eszik, nem is keveset. Az a vicces, hogy az orvos meg ismerte is anyat.
2018. aug. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Rám is rám fogták, hogy anorexiás vagyok, pedig nem voltam az soha.
2021. márc. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!