Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha anorexiás vagyok és gyógyul...

Ha anorexiás vagyok és gyógyulni szeretnék, orvosi segítséggel Akkor hova kell fordulni és mit csinálnak, milyen sorrendben? 15/l

Figyelt kérdés

2016. aug. 25. 10:33
 1/1 anonim válasza:

Én voltam anorexiás

Először is(gondolom tudják a szüleid),keressetek fel egy jó pszichológust,elsosorban.Aztan,ha az meg van,felmeri az allapotod,esetleg ha nagyon vészesen sovány vagy,korhazba küldenek,ahol meggygogyulsz,mind testileg,s mint lelkileg.

Ha nem akkora a baj,ossze fognak állítani neked egy étrendet(persze ha dietetikushoz fordultok)

Ha meg van,es szépen vissza szedted a sulyod,es közbe jársz pszichológushoz,rendbe fogsz jönni.Csak hidj benne!Én hiszek benned!Ez egy szörnyű betegség,tudom,mert a saját bőrömön tapasztaltam..de ha bizonytalan vagy,irj!!:)

2016. aug. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!