Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mellkasi szorítás, légszomj,...

PetiaSzabó kérdése:

Mellkasi szorítás, légszomj, izzadás, gyors szívverés. Lelki vagy kardiológiai eredetű?

Figyelt kérdés
3 éve kezdődött kb. Légszomjam volt, izzadtam, gyorsan vert a szívem. Stresszes életet élek hajlamos vagyok izgulni kisebb dolgokon is. Elmenten tehát egy évvel később kardiológushoz aki megvizsgált(holter, ultrahang, ekg) és akkor azt mondta, hogy egészséges vagyok. Utána el is múlt egy ideig a bajom. Egy hete kivették a mandulámat ami miatt sokal stresszeltem és ahogy csak fekszek egy hete, van hogy több órán át szorít a mellkasom, légszomjam van, izzadok. Lehetséges, hogy a sok stress miatt kialakult valami mert eddig a mellkasom sose szorított vagy csak megint beképzelem magamnak?

2019. júl. 26. 01:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Lelki. Szorongás, pánik.
2019. júl. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is lelki, de ha az megnyugtatja, ha elmennél kardiológiára, akkor menj. De egyet értek az 1.válaszolóval
2019. nov. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!