Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon eros szivveres legszomj?

Nagyon eros szivveres legszomj?

Figyelt kérdés

Tegnap ejszaka arra keltem h annyira vr a szivem h mar faj es alig kapok levegot. itt most nem szivdobogas erzetre gndolok es nemis egy olyanra mint miutan mondjuk lefutsz 5km-ert es kifulladsz, kizarolag a bal oldalamon ereztem es hallottam is. nagyon megijedtem :S mozogni se mertem azthittem megfogok halni. probaltam venni mely levegoket amitol meg egyszer kevesbe es egyszer megjobban vert. kb felora utan el,ult(feloranak ereztem pontosan nemtudom) mi lehet ez? :O

17/L (kicit tulsulyos vagyok de nem veszes 6kg feleslegem van az orvos szerint)


2013. ápr. 8. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:

álmodhattál valami ijesztőt (nem feltétlenül kell emlékezned rá mikor felriadsz), aztán mikor ébredtél rátett a halálfélelmed, jött a pánik a szapora szívveréssel és a szívdobogással ... próbálj lazítani ilyenkor, elűzni a halálfélelmet (mert az csak fokozza a tüneteket ... gondolj arra, hogy ha meghalsz arról már úgysem tudsz így kár pánikolni), lassú nyugodt levegővételek (tehát nem kapkodjuk a levegőt, és nem lélegzünk mélyeket, hogy a vérben feldúsuljon az oxigén, mert az is fokozza akkor a tüneteket)


ha nem pánik, akkor meg simán meg fogsz halni, ne is törődj vele, mindenki így jár egyszer (na jó nem, tehát ha még többször jelentkezik ez, akkor háziorvos, és alaposan szedd össze a tüneteket)

2013. ápr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hat nem hiszem h ez volt. tobbszor is volt mar halalfelelmem de akkor se volt ilyen durva. holnap elismegyek orvoshoz :D

egyebkent meg a vicc az h a vernyomasom alapbol rohadt alacsony max 110-120szokott lenni de altalaban ilyen 90 es 100 kozott van. egyszer volt 80 is akkor az orvos aztmondta h csoda h meg allok (teljesen mas miatt mentem el hozza csak megmerte esmajdnem kiesett a papucsabol)

2013. ápr. 8. 10:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Valszeg pánikbetegvagy. Orvos majd megmondja ha úgyis mész.
2013. ápr. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!