Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » ELLAONE 30 mg tabletta vény...

ELLAONE 30 mg tabletta vény nélküli?

Figyelt kérdés

Lányom 19 éves el nemi életet fogamzásgátlot és óvszert is használnak 1 éve

Ma a lányomnak feltűnt hogy rosszul kezdte el szedni a gyógyszert valamiért több gyógyszere maradt mint kéne szóval valamelyik nap nem vette be és utána igen szóval rendszertelenül közben a gumi kiszakadt

A lányom őszintén szólt erről aminek részben örülök hogy felelősségteljes szólt időbe és nem esett pánikba

de most aggódunk mert nem érjük utol a nőgyógyászát én meg már nem járok ilyenekre

A neten olvastunk hogy vannak esemény utáni tabletták de ezek tényleg vény nélkül kaphatoak?



2019. aug. 4. 20:37
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Az altforalleba 21 db aktív rózsaszín van és 7 placebo ami fehér
2019. aug. 5. 16:34
 12/12 anonim ***** válasza:

5napig vehető be.

Én eset után rohantam az ambulanciára éjszaka, elég bunkók voltak, beszoltak, h nem vagyok tisztába minek rohantam be az éjszaka közepén.. Meg vizsgálnak, Felirták és mentem a gyogyszertarba

2019. aug. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!