Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerencse kell hozzá, hogy...

Szerencse kell hozzá, hogy valakinek sikerüljön egy dolgozat/vizsga?

Figyelt kérdés
2019. aug. 9. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, tudás.
2019. aug. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Is-is. Számít, hogy milyen passzban vagy. Ha rosszkedvűen, álmosan, náthásan stb. mész be épp, akkor várhatóan ugyanazzal a tudással is rosszabb eredményt fogsz elérni.
2019. aug. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Kell hozza, hogy olyan kerdeseket kapj, amire tudod a választ. Aki azt mondja, hogy mindent meg lehet tanulni, az nem jart még egyetemre mondjuk biosz szakra, mikor 3 évbe bele van sűrítve 5 év anyaga, és itt élettanról beszélünk nem gagyi bemagolható sz.rrol
2019. aug. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3# Speciel én pont biológus szakra jártam egyetemre. Érdekes módon, sikerült mindent megtanulnom, már amiből volt normális anyag. Az élettan tényleg fincsi, de nekünk volt rosszabb vizsgánk, ahol nem volt se normális jegyzet, se előadás (a tanerő nem volt valami jó előadó), na abból lehetett pocsékul felkészülni.


A kérdésre válaszolva, tudás és szerencse sem árthat. Mert én például húztam ki olyan tételt, aminek egy részét a drága tanerő nem magyarázta el rendesen, és nem volt hozzá több segédanyag, szóval nem tudtam belőle normálisan felkészülni. Hiába mondtam el, amit tudtam, kivágott amiatt a rész miatt, amit nem. Szemétségből, mert a tétel 90%-át akkor is elmondtam. Na ott például már szerencse kellett, hogy az utóvizsgán ne ugyanazt a tételt húzzam, mert utána se tudtam kiszopni a kisujjamból azt a részt, amit nem tudtam eredetileg.

2019. aug. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

nyilván be lehet magolni a jegyzetet, de pont ebből is látszik, hogy nem tanultál meg mmindent, mert minél többe tanulsz valamit, annál jobban tudod, hogy alig tudsz belőle valamit. Pláne hogy bioszon a felét se tanítják annak, amit tudni kéne ahhoz, hogy értsd. Lehet hogy a ZH ra be tudod magolni a jegyzetet és SZERENCSÉD lesz és nem kerdeznek bele. Bar nalunk megoldottak relációanalízissel, de mázlibol is el lehet találni a jo valaszokat.

De abba 100%ig biztos vagyok, hogy nem tanultál meg mindent (esetleg a diasorbol mindent), minden egyes kis kemo-ozmoreceptor működését. Vagy nem biológus vagy, vagy valami nagyotmondó okoskodó. Még a saját szakterületemről sem nyilatkoznám azt, hogy mindent tudok

2019. aug. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerencse, tudas es ugyesseg is.

Nekem minden egyes vizsgamon az segitett, hogy a tananyagot leroviditettem, amennyire lehetett es kicsi puskakat irtam beloluk. Mire eljott a vizsga ideje a puskak ott voltak nalam a taskamban, de nem kellett hasznalnom oket, hiszen addigra megtanultam.

Nekem nem az ujra olvasas vagy a magolas segitett, hanem a leirasa. De kinek, hogy... 😊

2019. aug. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A #6# os írta le a legjobbat. Mindig mindenből puskát írtam ( kivéve matek és fizika ), és szétosztottam a zsebeim között. Így teljesen nyugodt voltam. És sohase kellett elővenni egyet sem.
2019. aug. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Ha rosszkedvűen, álmosan, náthásan stb. mész be"

akkor nem a szerencse hiány miatt lesz rosszabb, hanem mert rosszkedvű, álmos, náthás...

2019. aug. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!