Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ennek a webbeteg oldalnak van...

Ennek a webbeteg oldalnak van értelme? Vagy csak lehúzás?

Figyelt kérdés

Több témában is olvasgattam,és egyszer amikor én is akartam kérdést beküldeni rájöttem hogy ez biza fizetős "buli",ami egy dolog,ha lenne értelme,viszont az esetek 90%-ban azt vettem észre hogy az ottani orvosok közhelyeket írnak,meg orvoshoz küldik a kérdés beírókat.

Itt egy példa: [link]


Oké hogy úgyis elmegy majd orvoshoz,de nem az lenne a korrekt,hogy ha már kifizet az ember ezért pénzt,hogy a szaktudása alapján az orvos leírja hogy valószínűleg mi a baj?

Ez kerül komolyan pénzbe?



2019. aug. 19. 23:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés leginkább a beutalóra irányult, erre megkapta a kérdező a választ. Nagyon sok jó cikk van az oldalon, melyek különböző panaszok lehetséges okait, és azok kezelését ismertetik. Távgyógyításra viszont nem vállalkoznak, az egy másik műfaj, ami egyébként szintén fizetős.
2019. aug. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!