Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni? -40...

Hogyan tudnék lefogyni? -40 kg-mal bőven megelégednék!

Figyelt kérdés
Jelenleg 130kg vagyok a 160 centimhez, szóval szabályosan gurulok. Volt, hogy több, mint fél év alatt csak 9 kg ment le személyi edző segítségével (rohadt sokat edzettem és gyakran) és napi 1200 kcal-s étrenddel. Nemrégiben kiderült, úgy kb. 2-3 hete, hogy pajzsmirigy-alulműködésem van és valami cucc is van az egyikben, de az nem oszt-nem szoroz. (onkológiailag nem releváns képlet) Mióta szedem a gyógyszert, egy kg sem ment le, inkább csak feljött, és rettentő pattanásos lettem. Napi olyan 1300-1500 kcal-t eszem. Emellett pcos-m van, de nem hiszem, hogy ez számít. Én tetszem így is magamnak, a páromnak is és senki meg nem mondaná, hogy 130 kg vagyok, engem az egészségem aggaszt és az, hogy babatervezés előtt állunk, amihez megszeretném teremteni az "egészséges anyatestet" (:D), de így nem megy. Ha valaki tudja a megoldást, ne habozzon! :)

2019. aug. 25. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Mikor kell legközelebb visszamenned dokihoz? Könnyen lehet, hogy nem jó neked a gyógyszer és másik kell. Ha alternatív gyógymódtól sem rettensz el, keress rá Gyuri bácsi teáira, azt hiszem a közönséges galajteát ajánlja pajzsmirigy re. Próbáld kicsit fel pörgetni az anyagcserédet is. Rostdús étkezés, zabpehely, chiamag, gyümölcsök, és a zöldtea is segíthet ebben. Összetett szénhidrátok, magas fehérjetartalmu ételek, sovány húsok a barátaid. Becsülendő és felelősségteljes hozzáállás amit csinálsz, sok kitartást kívánok és drukkolok nagyon.
2019. aug. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Legközelebb október végén kell majd visszamennem kontrollra. Próbálják beállítani, ez az első kör. Letroxot szedek, 50-eset. Köszönöm a segítséget és a jókívánságokat! További szép estét!
2019. aug. 25. 23:20
 3/3 anonim ***** válasza:
31%

Inkább a főorvos úr tanácsait fogadd meg!:

https://www.youtube.com/watch?v=sko2gWFcqvU

2019. aug. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!