Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Erős székrekedésem van mit...

Erős székrekedésem van mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eléggé súlyos mivel egy hónapja tart és az utóbbi napokban már egyáltalán nem tudtam elmenni wcre. Érzem h téli vagyok fáj a hasam is de nm jön ki. Ez az egész biztos azért történt mert mindig megvarom hogy teljesen egyedül legyek. Ameg valaki itt van a WC előtt nem tudok egyáltalán. Idegen helyen még végképp nem. Tudom ez butaság és mindig magamra vártam vagy éjjelre mikor mindenki alszik de ez lett a következménye. Tudom hogy most mindenki aval fog jönni hogy jaj ez természetesen dolog és en vagyok a hülye.. Igen tudom h természetes dolog. És szeretném én is úgy felfogni s le szeretném győzni ezt a szorongasom de nem tudom hogyan. Bele se merek gondolni hogy mi lesz ha a párommal egy nap összeköltözök. Mindig csak erre tudok gondolni.. Mindig csak ezen eszem magam... Sokszor munkába érzem hogy nagyon kell persze ott nem megyek megvarom mire hazajovok. Utána ha netán valaki itthon van alig várom menjen el a WC közeléből hogy tudja nyugodtan elmenni... És most oda kerültem ha egyedül vagyok nyugodt körülmények között se jön ki. Miert szorongók ettől? Miért nm tudom úgy felfogni mint más normális emberek? Kérlek segítsetek. Ötletek vagy tanácsokat szeretnék. Ebbe bele fogok örülni

2019. szept. 23. 06:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Joghurt+szilvalé

Joghurt+ananászlé

Nagy adag magnézium

2019. szept. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

#1

Nem feltétlen válik be, nekem pl sz*rt se használtak sajnos.

De a főgond itt nem ez, hanem a gátlás, amivel inkább pszichológushoz kéne fordulni, hogy ez valahogy oldódjon. Ha sikerül ezt helyretenni, valószínűleg a fizikai része is megoldódik. Ha nem, akkor lehet kísérletezni különböző módokkal.

2019. szept. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%
Felnott parkapcsolatok.
2019. szept. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy most sikerüljön, vegyél Glicerin kúpot. A széklet vége biztos becsült, magától nem fog megindulni, hiába veszel be hashajtót.


A szorongás meg le kell győzni. Kérj segítséget, ha másképp nem megy!

2019. szept. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ittam egy evokanál Ricinus olajat. Remélem használni fog
2019. szept. 23. 12:40
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát nem hatott a Ricinus sem. Fogalmam sincs mi tevő legyek... Mi lesz így velem?
2019. szept. 23. 17:33
 7/14 anonim ***** válasza:
Beöntés.
2019. szept. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hjajj... Hiába írtam? Alulról becsült a széklet valószínűleg. Vegyél Glicerin kúpot! Hiába oldod felülről, ha alul dugó képződött!!
2019. szept. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
*besült
2019. szept. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Glicerines kúp.. Semmi

Dulkolax semmi

Fogalmam sincs most mit tevő legyek

2019. szept. 24. 05:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!