Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg a prosztatámmal lehet...

Tényleg a prosztatámmal lehet baj? A történetem régi már, nem alszom végig az éjszakát legalább 15 éve màr, és lehet azelőtt se ment soha, nem emlékszem.

Figyelt kérdés
Éjszakánként min. 2, de ha rosszul érzem magam vagy ideges vagyok 5 alkalommal is felébredek, a 2 az a normális nálam. Olyankor elszoktam menni wcre, mert valamennyi vizelet a szünetekben összejön, sokszor nem sok, de ha érzem, hogy kicsit is kell elmegyek, mert zavar és nem tudok elaludni. Munka miatt szállások vagyok együtt egy kollegával egy szobában és ő kérdezett rá a prosztatára.Néha felébredt a járkálásomra, azóta csendesebb vagyok. Fájni nem fáj semmi ott. Megszoktam, hogy rossz alvó vagyok és ha valami nagyon idegesít ritka, de olyankor 3 nap is volt míg nem aludtam, aztán végkimerülés vagy megnyugvás miatt összejött. Én lennék a legboldogabb egy 8 órás egybe alvástól, de ahogy másnak az a természetes, úgy érzem nekem meg ez.

2019. szept. 30. 06:33
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fáradt, csak ha vagy 5-ször felkelek az este. Amúgy 2-3 a normál és kipihent vagyok.
2019. okt. 15. 00:26
 12/12 A kérdező kommentje:
Annyi, hogy 8 óra jöjjön össze a szakaszokból. Kértem időpontot urulógushoz.
2019. okt. 15. 00:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!