Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy halmozódhat fel az...

Hogy halmozódhat fel az ásványi anyag a vérben, ha a megadott adagot adtam?

Figyelt kérdés

Magas lett a vas és a réz a kislányom vérében. Forever Kidset szedett, 2 szemet naponta.

Annyit is kaphat.

Akkor hogy lett magas ez a 2 ásványi anyag a vérében?

Mégha 5 szemet adtam volna...

Mindenesetre már nem kapja.


2019. okt. 18. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy egyáltalán nem kellett volna adni, mert normális volt a szint előtte.
2019. okt. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván a megfelő táplálkozással is jut be ásványi anyag a szervezetbe, akkor még plusz hozzá ezek a bogyók
2019. okt. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 babyboom567 ***** válasza:
87%

A forever kidsben nincs réz, szóval biztos nem attól.

Sőt más gyerektermékekben a vas is magasabb.

Sőt jobbat mondok, a tápszerek napi adagjában is többet tartalmaz.

pl a milumil junior 2éveseknek 100 ml tartamaz 1,2 vasat.

na az én gyerekem 4-6 decit megiszik,meg egy csomó gyerek.

az orvos mit mondott?

biztos vagyok benne, hogy nem a kidstől van, annak ellenére, hogy szerintem sokkal jobb ár/érték arányú termékek vannak.

2019. okt. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rá van írva az összetevőkhöz, hogy réz-szulfit is van benne. Direkt megnéztem.
2019. okt. 18. 20:41
 5/7 A kérdező kommentje:
3.5 éves, és sosem kapott tápszert, sem tejitalt.
2019. okt. 18. 20:44
 6/7 A kérdező kommentje:
A Forever Kids Multivitamin Rágótabletta összetevői: édesítőszer 70% (xilit, szorbit, szukralóz ) kalcium malát, magnézium malát, térfogat növelő szer (mikrokristályos cellulóz, guar gumi), aroma, természetes színezőanyag (szőlőhéj kivonat), étkezési sav (citromsav), C-vitamin (aszkorbinsav), cink biszglicinát, gyümölcs és zöldségkeverék ( pirospaprika por, paradicsom por, eper por, vörösáfonya por, acai por, mangosztin por, goji por, pomegránát por, áfonya por, brokkoli por, spenót por, vadkáposzta por, céklapor, sárgarépa por, tök por, szőlő por, alma por, acerola kivonat, káposzta por, hagyma por), csomósodást gátló ( szilícium dioxid, magnézium sztearát), fényezőanyag (sztearinsav), E vitamin (d-alfa tokoferil acetát), vas-biszglicinát, niacinamid, calcium-d-pantotenát, béta karotin, B12 vitamin (cyanokobalamin), D3 vitamin (kolekalciferol), B6 vitamin (pyridoxin HCL), B2 vitamin (riboflavin), B1 vitamin (tiamin mononitrát), réz glükonát, folsav, biotin.
2019. okt. 18. 22:36
 7/7 A kérdező kommentje:

Hátulról a 3. A miénkre réz szulfit van írva, itt réz glükonát. Végülis mindegy.


Szóval tartalmaz rezet. Nem tudom, miért írtad, hogy nem...


Nem tudtad, vagy félrevezetésből? Mert az utóbbi durva lenne még neten keresztül is!!

2019. okt. 18. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!