Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Roaccutan kúra után vagyok, a...

Roaccutan kúra után vagyok, a kérdésem lent fogalmazom meg valaki aki esetleg huzamosabb ideig szedte?

Figyelt kérdés
Szóval, roaccutan kúra után vagyok, 2018 decemberében kezdtem el szedni, és 8hónao után hagytam abba. Bőrgyógyászom felvilágosított arról hogy emellett nem eshetek teherbe, tehát el kellett végeznem egy tesztet a kúra előtt, közben, és után is. Fogamzásgátló tablettát végig szedtem a kúra alatt, nyilván most is szedem. Júliusban voltam utoljára bőrgyógyásznál. A kérdések az lenne, hogy mivel szedtem a fogigátlót már előtte is, és most is, a párommal való együttléthez kellene e még óvszert használnunk?

2019. nov. 13. 18:31
 1/1 anonim ***** válasza:
67%
Ha még most is szeded a fogamzásgátlót, és nem veszélyeztetitek egymást nemi úton terjedő fertőzéssel, tehát egészségesek vagytok, akkor szerintem szükségtelen óvszert is használnotok. Vagy pedig hagyd abba a fogamzásgátló szedését, és használjatok csak óvszert a fogamzásgátláshoz. Együtt a kettő túlzott óvatosság, felesleges.
2019. nov. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!