Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Leműtötték az anyajegyem,...

Leműtötték az anyajegyem, mire kell ügyelnem?

Figyelt kérdés
Műtét után csak annyit mondtak, hogy kapok 3 hét felmentést testnevelésre.

2019. nov. 15. 22:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Még azt hozzátenném, hogy nagyon viszkrt, és nem tudom, hogy ez minek a jele
2019. nov. 15. 22:48
 2/11 anonim ***** válasza:

Annak a jele, hogy gyógyul. :)


Nem èrheti víz, ès nem tudom honnam szedtèk le de ne nagyon ugrándozz.


Nèha kösd át, betadine oldatal fertőtlenítsd nyugodtan.

2019. nov. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A fenekemről szedtek le egy 1cm nagy anyajegyet. Az lenne még a kérdésem hogy ülhetek attól?
2019. nov. 15. 23:07
 4/11 anonim ***** válasza:

Valamennyi nyomásnak muszáj kitenned, nekem a hátamról vettek le 3 darabot és hát valahogy kellett aludnom rajta, de nem lett baja. Mennyire feszül ott a bőr ha ülsz?

Amúgy az én sebészem azt szokta mondani, hogy egy zuhanyzásra naponta érheti víz.

2019. nov. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha kibirod és nem fáj akkor ülhetsz rajta.


Azért szokták mondani, hogy ne érje víz mert míg nincsen összeforva addig mindenféle baci belemegy víz által. Nekem többet is szedtek le ha jót akarsz magadnak azon a részen csak betadinos oldal éri, nem hiába kell leragasztva lennie amíg varrat benne van.

2019. nov. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha leülök, akkor egy kicsit feszül, de nem annyira, mint tegnap.
2019. nov. 16. 10:38
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is többet szedett le az a sebész, aki szerint érheti víz. Ő a letapasztást sem szokta javasolni a 2.-3. naptól, ettől függetlenül én le szoktam ragasztani és zuhanyozni sem nagyon merek vele, de amikor olyan helyen van óhatatlanul éri víz egyszer-egyszer.
2019. nov. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Fura egy sebèszed van, hisz logikusan gondolkodva a vízbe szó szerint mennyi szar van bármi bejuthat a szervezetedbe, hisz. Ha már összefort nyílván nem egy friss vágàsnál igen.
2019. nov. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az lenne még a kérdésem, hogy hogyan kéne székelnem. Mármint hogy utána kell-e fertötleníteni a popóm, vagy a wc-ülökére hogy szabad ráülni, meg ilyenek.
2019. nov. 17. 13:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha le van tapasztva szerintem nem kell tőle félned. Vagy ha naponta kb. 1x mész, akkor időzítheted akkorra a tapaszcserét. Melyik részen van?
2019. nov. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!