Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez depresszió, vagy esetleg...

Ez depresszió, vagy esetleg valami más?

Figyelt kérdés
kb 1 hónapja kezdődött pár pánikrohammal, majd egyre inkáb a házba zárkóztam. Éjjel nem tudok aludni hajnalig ha elalszom akkor meg másnap délig alszom és estig ráadt vagyok. Nincs erőm semmihez, arcot se mostam 1 hónapja, a hajamat is 2x ez idő alatt (pedig mindig érdekelt a külsőm és undorítónak tartom már, de nincs hozzá erőm), néha megmozdulni sincs kedvem, 1 hónapja nem voltam fent messengeren sem, nem beszélek senkivel, csak a szüleimmel, nem is érdekel semmi, nem érdekel, hogy mi van odakint. Étvágyam alig van, vagy ha van is és eszek akkor sem esik jól, soszor van hányingerem. Zavar a fény, egész nap a besötétített szobában vagyok. Főleg a természetes fény zavar, a lámpával még elvagyok.
2019. nov. 27. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Iskola? Munka?
2019. nov. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
otthagytam a sulit, de képtelen vagyok folytatni
2019. nov. 27. 16:56
 3/3 A kérdező kommentje:
+nem ez volt a kérdés
2019. nov. 27. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!