Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy mehetnék el egészségesen...

Hogy mehetnék el egészségesen betegszabadságra?

Figyelt kérdés

Sajnos már nincs szabadságom, de baromi jó lenne a hétnek legalább a második felét még kivenni. Hétvégén már utazom vidékre és addig rengeteg dolgom lenne, de munka mellett nem érem utol magam.

Egy idősebb háziorvosom van, nem tudom mennyire lenne nyitott arra hogy csak úgy kiírjon táppenzre. Hogy tudnám ezt elővezeteni, vagy esetleg mire hivatkozva kérhetnék egy kis távollétet?



2019. dec. 16. 12:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hasmenés
2019. dec. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hasmenésed van, hányingered és enni se bírsz semmit. Ez pont vírusos tünetegyüttes, három napra ki fog írni.
2019. dec. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Húgyúti fertőzés, gyakori, fájdalmas pisilés.
2019. dec. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3, az nem jó, doki elküld pisilni és beledugja a tesztcsíkot
2019. dec. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Mi lenne, ha elmondanád neki ezt őszintén? A legtöbb doki nem problémázik ezen, jobban szeretik az őszinteséget, mint azt, amikor nyilvánvaló kamu sztorival akarja kiiratni magát valaki.
2019. dec. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Szimuláns.

Én is szívesen otthon lennék, amikor csak kedvem szottyan. Ki csinálja meg a melódat, szívjon más még duplán is miattad?

2019. dec. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

1 éve vagyok kb ennél a dokinál. Gondoltam én is hogy kijátszom az őszinte kártyát, de ha meg lepattint akkor agyvérzést kapok.

A munkám pedig nem megy sehova. Senki nem fogja helyettem megcsinálni, és senki nem fog helyettem szívni. Legközelebb a kérdésre válaszolj okoskodás helyett. Köszi.

2019. dec. 17. 08:03
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Ja, hát akkor te ott nagyjából felesleges is vagy.
2019. dec. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi az ismételt építő jellegű választ. Egy multinál dolgozom, olyan projekten ahol nem igazán van határidős feladat. Pont azért nem jutok a magánéleti dolgaimban előre, mert eddig ott pedáloztam. A következő két hétben senki nem lesz bent a cégnél. Amit elkezdtem azt pontosan onnan fogom folytatni január 6.án, ahol abbahagytam. Szóval az egyetlen dolog ami itt felesleges az a te két hozzászólásod, ami mem válasz a kérdésemre, hanem a te véleményed. Azt pedig ha jól látom senki nem kérdezte. De nyugodtan válaszolgass csak, szívesen nyomkodom tovább a lefelé ujjacskát.:)
2019. dec. 18. 08:48
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, hogy mit nyomkodsz, akkor is szimuláns vagy. Ha mindenki így gondolkodna, akkor semmit sem intéznél el, amíg itthon vagy, sőt nem is lenne, aki kiírna. Addig is engedd meg, hogy majd nagyon sajnáljalak téged, mint az ország legfáradtabb emberét, ha majd nagyon ráérek. Bár nem hiszem, hogy rá fogok érni. Ha ennyire ráér az a projekt, hogy 2 hétig nyugodtan állhat, nem kellett volna annyira nyomni és akkor több időd lett volna.
2019. dec. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!