Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy mehetnék el egészségesen...

Hogy mehetnék el egészségesen betegszabadságra?

Figyelt kérdés

Sajnos már nincs szabadságom, de baromi jó lenne a hétnek legalább a második felét még kivenni. Hétvégén már utazom vidékre és addig rengeteg dolgom lenne, de munka mellett nem érem utol magam.

Egy idősebb háziorvosom van, nem tudom mennyire lenne nyitott arra hogy csak úgy kiírjon táppenzre. Hogy tudnám ezt elővezeteni, vagy esetleg mire hivatkozva kérhetnék egy kis távollétet?



2019. dec. 16. 12:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, nehogy már te magyarázkodj! Szerintem sokan megértenek, aki meg nem, nem tudom minek jön ide szemétkedni meg okoskodni.

Én nem játszanám ki az őszinte kártyát , majd ha esetleg kicsit jobban megismered a dokit. Ezzel lehet h egy életre leírod magad és pont elszúrod hogy a későbbiekben a "beleköthető" dolgokat jól kezelje. Tudom, mert nekem volt olyan háziorvosom, a becsület bajnoka volt, még abba is belekötött ha magánrendelésre mentem, nem kórházba...

Sokkal egyszerűbb bemondani ezt a hasmenést, a bűntudatot majd kezeled magadban :D de nem éri meg kockáztatni szerinted.

Amúgy meg tényleg lehet hasmenésed, meg hőemelkedésed.

2019. dec. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

*szerintem.

Ja és bocsi, a dátum alapján gondolom már megoldottad.

Utolsó voltam

2019. dec. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!