Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Láb mozgatás álmomban, mitől...

Láb mozgatás álmomban, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Barátom többször is említette hogy álmomba felhúzom a lábamat,aztán lassan engedem le, és már nagyon bosszantja mivel egész éjjel képes vagyok fel-le huzogatni a lábaimat. Volt már rá példa hogy arra keltem fel fogy fogja a lábamat, de miután vissza aludtam folytattam tovább.

2020. jan. 5. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem sportolsz valami olyat, amiben a lábad fokozottan igénybe van vége? pl. futás, szinkronúszás...
2020. jan. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Futni nem szoktam se egyebek. Legfeljebb sétálni járok heti 2-3 alkalommal.
2020. jan. 5. 21:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Idegrendszerrel lehet összeköttetésben, a kisbabák is összerezzennek álmukban gyakran a még fejlettlen idegrendszerük miatt. Lehet hogy túl leterhelt vagy lelkileg? Esetleg mentálisan megerőltető munkád van? Mindenesetre talán érdemes lenne beszélni erről egy orvossal, talán valami más oka van.
2020. jan. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, az is jót tenne, ha a párod kicsit többet foglalkozna a lábaddal, megmasszírozná a combod, lábszárad, stb.
2020. jan. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!