Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mi okoz allergiás...

Szerintetek mi okoz allergiás tüneteket de nem allergia?

Figyelt kérdés

Tipikus allergiás tünetek miatt mentem el vizsgálatra. Állandó orrfolyás, rohamokban jelentkező tüsszögés főleg reggel, tele vagyok takonnyal, náthás hangom van miatta. Kb 3 helyen vizsgáltak meg, volt ahol mindent megnéztek, de semmi. Egyik teszt se mutatott semmit :(

Orvosok nem tudtak mit mondani, most jelentkeztem fül-orr-gégészhez, mert oda küldtek tovább, de eléggé meglepődtem ezen. Ti hallottatok már ilyenről?


2020. jan. 11. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Van pár ilyen betegség, jelenség igen. Pl a benzodiazepin típusú nyugtatók (xanax, frontin, rivotril, stb) elvonási tünetei közé tartozik a nátha. Megfázás és vírus nélkül persze. Tüsszögés, takony, izomfájdalom, is, akár láz is, levertség, stb. Benzo-náthának is hívják. van még pár hasonló, de hadd mondjon más is.
2020. jan. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos, az akadémiai orvoslásnak ez a forgatókönyve. Sokszor passzolgatják az embert, amígcsak nem csinálnak belőle pácienst. Amit az alternatív meddicína néhány perc alatt megcsinál, az ott hetekbe is tarthat.
2020. jan. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

" volt ahol mindent megnéztek, de semmi. Egyik teszt se mutatott semmit :("

Ezt részleteznéd? Nincs olyan hely, ahol mindent megnéznek. Az allergiás tünetek szerteágazóak, más-más szakorvos vizsgálja a tünetektől függően.

Tehát, hogy konkrétan mit néztek, és mi lett negatív?

2020. jan. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!