Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csípő méretből lehet fogyni?...

Csípő méretből lehet fogyni? Tudom nincs helyi fogyás, mindenhonnan szeretnék. Modell szeretnék lenni, és ahhoz ugye 90 cm vagy kisebb csípő méret kell. Honnan megy le leghamarabb a fölösleg?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok 171 cm és valószínű növök még 1-2 cmt (ugye? 🙄😓😂) szóval szeretnék modell lenni mert ha fogynek 4-5 kilot es sportolnék jó alakom lenne hozzá szerintem, az arcom is karakteres csak nemtudom milyen sportokat vagy diétákat csinálnak a modellek. Nem akarom éheztetni magam, inkább egészséges dolgokat enni...pl mit kell kihagyni stb.

2018. febr. 8. 03:57
 1/2 anonim válasza:

Mozgás: futás aerob tartományban, de egy külső személy segítsége (személyi edző) még célravezetőbb.

Táplálkozás: Kevés finomított szénhidrát (tészta, süti, rágcsálnivalók, kenyér). Sok rostos anyag normális mennyiségű vízzel és mellette azért kell a fehérje is.


Ha pécsi vagy tudunk segíteni. Ha pesti akkor ajánlom Bánkuti Gabriellát.

2018. febr. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi 💜
2018. febr. 16. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!