Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 34 évesen, úgy hogy még soha...

34 évesen, úgy hogy még soha nem fogyókúráztam van esélyem fogyni? Olyan 6 kg fölösleg van rajtam. (165cm/65kg)

Figyelt kérdés
Imádok enni és sanyargatni nem akarom magam. Mozogni szeretnék, de nem igazán tudom, hol kezdjem. Jógázom, de az úgy látszik nem elég. Ja, és az édesség. Azt hogy a fenébe lehet kibírni, hogy ne egyen az ember? Ja, és nem szeretnék mindennap húst enni, legfeljebb heti 2-3 alkalommal. Akkor ilyenkor mi van? Fogadjam el magam? Vagy van valami esély?
2011. márc. 16. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
24%

" Imádok enni és sanyargatni nem akarom magam. "

Na ,ha fogyni akarsz akkor itt bukfencet vet a logika.

Ugyanis a fogyás az nem össze egyeztethető az imádok ennivel,és pláne nem fog menni bizonyos fokú sanyargatás nélkül.

2011. márc. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ez elég összetett, megpróbálok tanácsot adni.

Szerintem bármikor el lehet kezdeni fogyókúrázni, nem függ ez kortól és nemtől. Az édességről szimplán le kell mondani, teljesen felesleges az élvezetért tönkretenni az alakot...

"Mozogni szeretnék"-Mivel a jógán kívül nem olvastam másfajta mozgást ezért a mostani étrendeddel is érhetsz el eredményeket.

"Azt hogy a fenébe lehet kibirni, hogy ne egyen az ember?"

Találj más elfoglaltságot, kösd le magad valamivel de jobb ha tudod, hogy legjobban az számít hogy hogyan táplálkozol. Ha kevés vizet iszol egy nap, akkor szokj rá én már simán megiszok naponta 3-4l vizet:)

Valamilyen kardió mozgást ajánlanék neked, ami nem olyan megterhelő kezdetben. Például hosszú tempós sétálás, biciklizés, evezőgép később pedig futás...

Nem olyan nehéz lefogyni ha egyszer elkezdi az ember és ÉLETMÓDOT vált, viszont arra is figyelj (főleg ha nő vagy) hogy nem szabad hirtelen lefogyni mert nagyon megereszkedett bőröd lesz tőle... csak szép lassan:)

Ha van időd ki is számolhatod a mostani kalóriabeviteledet és megtervezheted az étkezésedet (nyilván úgy hogy kevesebb legyen a napi kalóriabevitel)

2011. márc. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Másodiknak köszönöm a tanácsokat! Próbáltam pár napig 1400 kalóriás diétát csinálni, de tiszta ideg voltam, és remegtem, erőm semmi. Inkább hagytam. :(

Oké, a mozgásból akkor sokkal többet beépítek. Átgondolom, amiket írtál.

2011. márc. 16. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!