Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A fölösleg tud izommá átalakul...

A fölösleg tud izommá átalakulni, vagy csupán nem tudok már fogyni?

Figyelt kérdés
Heti 4 vagy több órát mozgok és betartom a kalóriákat. Koleszos vagyok így nehéz egészséges kajához jutnom de mindig akad valami. Már 1 hónapja nem fogytam semmit. 57-58 kg között vagyok a magasságom 165cm és lány vagyok. Viszonylag vastag csontozatú, és izmosabb az edzések után. Lehetséges hogy a fölösleg izommá alakul át?
2013. dec. 13. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Az izom sokkal nehezebb, mint a háj, ha izmosodsz, akkor annyival nehezebb leszel. Ne a kilókat figyeld, ha csak jól akarsz kinézni.
2013. dec. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A zsír soha nem volt képes, nem képes, és nem is lesz képes izommá "átalakulni". A zsír gyakorlatilag üzemanyagtartalék a szervezet számára.
2013. dec. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A zsír nem tud átalakulni izommá.Viszont Te átalkíthatod a tested! Az izomtömeget növelheted,a zsír "leégeted"! Egyébként gyanítom be van lassulva az anyagcseréd.Egyél sok zöldséget és húst!A cukros,fehérlisztes kajákat zárd ki! Igyál napi min. 3 liter vizet és kéne egy jó multivitamin és ásványi anyag csomag!
2013. dec. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!