Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állandóan fáj a hátam. Mitől...

Állandóan fáj a hátam. Mitől lehet ez, mivel lehetne megszűntetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


25 éves férfi vagyok. Amióta dolgozom (nagyjából 22 éves korom óra), szinte folyamatos hátfájással küzdök. Hol intenzívebb, hol gyengébb. De teljesen soha nem szűnik meg.


Maga a fájdalom egyébként alapjában véve nem súlyos. Teljesen kibírható. Inkább zavaró, mint fájdalmas.

A hátam felső /középső része ami érintett. Ha nem mozgok, nem érzek semmit. Akkor érzek egyfajta nyúló / feszülő / húzódó érzést, amikor például forgatom a törzsem (~90 fok mindkét irányba), vagy ha mellkasi légzéssel lélegzek be erőteljesebben.

Általában ha sokat ülök, akkor intenzívebb lesz a fájdalom este, vagy másnap. (Sajnos elég szabálytalanul ülök, nem egyenes háttal)


Egyébként a munkám változatos. Ülök gép előtt is, de van hogy sokat állok vagy gyalogolok nap közben. Olyan, hogy napi 8 órát ülök monitor előtt, soha sem fordul elő. Egyébként pedig járok konditerembe is heti 2/3 alkalmat. Aminek része szokott lenni a hát edzése is Szóval azt, hogy nincs átmozgatva kellően, azt kizárnám, valamit akkor is fájt amikor nem jártam konditerembe.


Próbáltam nyújtani, kicsit segít, de teljesen nem szűnik meg. Igazából azt sem tudom behatárolni, hogy mim fáj. Hátizmom, vagy egyéb más? És ha hátizom, akkor melyik része.

Van ötletetek, hogy mi okozhatja, és mit lehet tenni ellene?



2020. febr. 4. 22:51
 1/1 anonim ***** válasza:
0%

Tudok egy olajat

Premium minőség

Cbd olaj

Nalam tudsz rendelni

5 szazalekos

Hatfajasra js jó!

2020. febr. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!