Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg semmit nem ért amit...

Tényleg semmit nem ért amit eddig tettem?

Figyelt kérdés

1. A norbi ügynél mikor bántásból kirakták rubint réka képét,ahogy öregnek látszódott a bőre,lógós volt meg narancsbőrös,csak a karján látszódott hogy izmos.tényleg semmit nem ér több évtizedes kemény edzés? Igy elment a motivációm. 2.Én sorozat közben szoktam szobabicajozni,ez naponta 40 perc és teljesen leizzadok.a leizzadás számit vagy inkább a durva edzések hatékonyabbak? Ha nem csak teherbirast akarok hanem izmokat meg feszes bőrt?

3. Ha már 6- szor kiment a terdem regebben( mindig a mentősök rakták vissza) és érzem guggolásoknál,lépcsőzésnél hogy elkezd fájni abbahagyjam? Milyen combizomerősitések vannak ami térdkimélő?


2020. febr. 25. 01:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Már megint eltüntek a szóközök amit hagytam
2020. febr. 25. 01:45
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát a biciklizés ,futás csak szivre jó,de alakra,izmokra feszességgre nem? Ha fáj a térdem a lépcsőktől,guggolásoktól attól csinálhatom? Nem ártok neki? A felülések semmit sem érnek mert oldalsó hasizmokra nem hat? Ilyet is hallottam. Köszönöm
2020. febr. 25. 01:50
 3/4 Mikimausz000 válasza:

Ahoz ,hogy a bőröd hidratált maradjon nem kell mást tenni csak sok vizet inni naponta min 1l.az edzéstől nem fog az ember bőre tönkre menni épp ellenkezőleg szerintem ez csak folyadék hiány kérdése!

Az edzésnél szerintem meg tőbbet kissebből!

2020. febr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. febr. 25. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!