Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen hatása van a speednek?

Milyen hatása van a speednek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Csak kíváncsiságból mert ismerőseim eléggé oda vannak érte, de fogalmam sincs, hogy mi hatása van? Utána olvastam már, de nem ír le semmi konkrétat.

Esetleg személyes tapasztalatokból tudnátok átadni egy keveset?



2020. márc. 3. 15:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Legalább nem hízol el,utolsó :)
2020. okt. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

A speed csinál gyulladást a fejemben

Mert egy folytába meleg a fejem meg fáj

Válaszokat előre is kószönöm és mi a gyogymód

Hogy el múljon a fej melegségem :(

2020. dec. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12-es, mondjuk hagyd el a cuccot!
2020. dec. 17. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

12-es, akkor nem speedet kaptál.

Az a baj hogy a hatóság sorra kapcsolja le a nagyhalakat és ez azért nagy baj, mert a kishalak mindenféle szarral ütik amiktől ki tudja milyen bajod lesz. Kishalak pedig mindig is lesznek, akkora a kereslet a jó amfetaminra és származékaira hogy mindig lesz, csak ha sokat lesznek vegzálva akkor csak sz*r jut a userhez. Míg a tiszta, normális minőségütől semmi baja nem lenne.

2021. dec. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Egyszer próbáltam de soha az életbe többet.

Régebben füves voltam, mindig fuveztem.

Aztán barátnőm aki függő elvitt a társaságába, kipróbáltam én is a Speedet.

Először néztem magam elé,hogy mi ez.. be se vagyok még állva, nem éreztem semmit.😂 Aztán hirtelen úgy elkezdett fájni a fejem mint még soha. El kapott olyan melegség, hogy kint ültem 2 órán keresztül a hidegben a parkba.

Felmentem a lakásba, ittam egy kis vizet, kihánytam.

Utána elkezdtünk beszélgetni akkor meg jó is volt sokáig beszélgettünk, de így ennyi amit adott.

Aztán másnap.. soha nem fogom elfelejteni mennyire rosszul éreztem magam.

Konkrétan nem tudtam haza felé menet megmaradni az autóban, nehezen kaptam levegőt, pánikroham ami voltak. Aludni alig tudtam. Egyszer arra keltem fel hogy úgy ver a szívem, hogy azt hittem elvisz.

Soha nem éreztem ilyen rosszul magam. 1 hétbe telt míg helyre razodtam olyan mintha sosem lenne vége..

nem értem hogy tudnak emberek erre rászokni, se nem voltam tőle olyan boldog sem semmi extra.. feledhető. De a le jövője az nem.

Nem vagyok pörgős típus, én a fűvel voltam el anno a legjobban.

Ha nyugodt lazulos típus vagy ki se próbáld.

ápr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!