Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire higiénikus egy...

Mennyire higiénikus egy strandmedencében/úszómedencében/Balatonban való fürdés?

Figyelt kérdés
Azt tudni kell, hogy elég tisztaságmániás vagyok. Rendszeresen (heti 1-3) alkalommal úszom. Gondolom az úszómedencét erősen fertőtlenítik bár én már félméteres hajszálat, véres sebtapaszt is találtam benne. Arról meg már ne is beszéljünk amikor az egyik ismerősöm bevallotta nekem hogy ő már többször is belepisilt a medencébe. A strand még ennél is rosszabb tele van falevelekkel, bogarakkal, és ez a normális medence, a meleg medence ugyanez csak azzal a különbséggel, hogy az tele van nyugdíjasok elhalt bőrdarabjaival. Meg, hogy egy normál ember fél óra jacuzzizás közben 3 dl izzadságot enged bele a vízbe. És ezek klóral vannak fertőtlenítve! Akkor vajon mi lehet a Balatonban/Velencei-tóban? Bele se merek gonolni!

2020. márc. 8. 09:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Sokkal egészségesebb egy természetes vízben fürdeni, mint bármelyik agyon klórozott medencében.
2020. márc. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
#1 Vegyszerek valóban nincsenek benne, de gondolj csak bele tele van elhullott álatokkal, ürülékkel, vizelettel, stb.
2020. márc. 8. 10:08
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
Egy egészséges immunrendszerű embernek egyiktől sem lesz baja.
2020. márc. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
3dl izzadságot? Ezt mégis hogy számoltad ki? A vízben nem izzadsz, pláne nem majdnem 1 litert fél óra alatt. wtf? Nem ártana odafigyelni néha biológia órán, akkor kevesebb idős lenne h.lyesegeken agyalni
2020. márc. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#3 [link] Illteve még egyszer a Lehetetlen Szálloda című műsorban is hallottam.
2020. márc. 8. 10:24
 6/16 A kérdező kommentje:
*A négyesnek írtam
2020. márc. 8. 10:25
 7/16 A kérdező kommentje:
"Egy egészséges immunrendszerű embernek egyiktől sem lesz baja." Én már azért párszor kaptam el hányós betegséget innen. A másik pedig a tudat például, hogy a Balatonban amiben éppen fürdök, abban valahol egy döglött hal vagy madár rohad.
2020. márc. 8. 10:29
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Nincs olyan nap h ne rohadna bele valami...
2020. márc. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
43%
Ne olvass ilyen szennylapokat, semmi valóság alapja nincs
2020. márc. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
"Nincs olyan nap h ne rohadna bele valami..." Hát igen, pont erről beszélek.
2020. márc. 8. 10:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!