Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerelmes pár női tagja...

Szerelmes pár női tagja tüdeje szakadtából köhög felettem fél percenként. Milyen számot kéne hívni?

Figyelt kérdés
Félek, hogy sumákol és már rég koronás. Köhög, mint a vaddisznó egy gázon már 3. napja, baxom azt a gitár nyakát. Vidéki kisváros.
2020. márc. 17. 19:10
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
B szhatom, ha naponta közlekedik a lépcsőházban, ahol én is.
2020. márc. 17. 19:47
 12/17 anonim ***** válasza:
91%
Köhög annyi ember mint a rettenet. Hogy koronások e vagy sem az jó kérdés. A gyenge immunrendszerű emberek meg mennek a levesbe. Ez nem játék, igaz nem pestis járvány, de akkor is. Az meg süket duma, hogy csak időseket veszélyezteti. Jobb felkészülni a túlélésre, mert a korházak most kerülendők.
2020. márc. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Bárhol elkaphatod a városban. Nem tudhatod, ki fertőző és ki nem. Tünetmentes is fertőzhet. Most már úgy kell kilépni a házból, hogy bárki fertőzhet. Erre készülj. Lehet, több fertőzött isd lesz majd a házatokban. (Szomszédtól függetlenül)
2020. márc. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Akkor most már aki köhög vagy beteg az mind korona virusos?
2020. márc. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#14: persze. Egycsapásra megszűnt a mezei nátha, szokásos tavaszi megfázás. Most már csak korona lehet.
2020. márc. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Mezei nátha nem jár száraz köhögéssel.
2020. márc. 17. 22:02
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem jár köhöggéssel? Oh, dehogynem jár köhögéssel. Én is voltak betek. Elsőnek a taknyom folyt, utána a betegség ment lejjebb és köhögtem, mint az állat. Simán jár köhögéssel..... tájékozodj.


Ezen felül számos más problémája lehet: dohányzik, tüdőrák, copd, allergia, megakadt a torkán valami, félrenyelt...

2020. márc. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!