Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan kezelnétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan kezelnétek, ha a párotok 5 percenként hivogatna, ha el mennétek egy buliba?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 18. 14:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lenémítanám a telefont.
2019. ápr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért hívogat?

32/f

2019. ápr. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak némítás, hanem repülő üzemmód, akkor neten se tud írni. :D
2019. ápr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Felvenném a telefont, és megkérdezném hogy miért hív. Miért, te mit szoktál csinálni?
2019. ápr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Megijednék.

Nem szokott ilyen élhetetlen lenni, hosszútávon nem viselném el, szóval ha egyszer ezt csinálná, akkor nagyon megijednék, hogy mi baj történhetett... keresnék egy csendes helyet és visszahívnám.

2019. ápr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen ennek sok oka lehet. Ha nem valami baj miatt hív mert azért gondolom elsőnek felveszed mert sose lehet tudni miért keres. Viszont ha bizalmatlan és azért hívosgat akkor elbeszélgetnék vele hogy ezt sürgősen fejezze be mert a hisztijével nem fog sokáig tartani a kapcsolat. Azt sem tudni van e oka féltékenykedni vagy egyszer úgy berugtál hogy majd nem baj lett belőle stb stb
2019. ápr. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nem járnék olyan nővel/férfival, aki mentálisan ilyen szinten áll.


Ha esetleg ennél a pontnál venném észre, akkor másnap felkeresném, elmondanám neki hogy beteges amit csinál. Nekem szükségem van saját programokra is, nem léptem félre sosem. Ha ezt nem érti meg, akkor ennyi volt. Valahogy sosem volt szükségem felesleges magyarázkodásokra, műbalhékra. Én nem egy tárgy vagyok akit birtokolni lehet, és sem akarok senkin uralkodni. Az igazi érték a szabadságban, a szabad akaratból létrejött szeretetben/-szerelemben van.

2019. ápr. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Megbeszélném vele, és attól függően fel is (cs)út, al is (cs)út. Ennek semmi értelme nem lenne hosszútávon.
2019. ápr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát első körben nyilván felvenném, mivel nyilván tud róla hogy bulizok, nem csak random nem megyek haza este, feltételezem hogy valami fontos miatt hív. Ég a ház, valaki megsérült vagy valakinek valami rohama van, elfelejtettünk valami szuperfontosat, lerobbant a kocsi, nincs nála lakáskulcs és nem tud hazamenni, vagy valami hasonló súlyú dolog.

Ha nem így van, akkor először megkérném kedvesen, hogy próbálja meg ma este megoldani vagy elhalasztani a problémát ami miatt hív, mert buli közepén vagyok a barátőimmel, és nem annyira tudok azzal foglalkozni ami az ő gondja.

Ha továbbra is hívogat, kikapcsolnám a telefonom amíg haza nem érek, másnap pedig továbbra is kulturáltan megpróbálnám megbeszélni vele, hogy ha megegyezünk hogy bulizni megyek, csak sürgős indokkal hívjon, mert nem azzal szeretném tölteni az estét hogy a telefonon lógok. Én se tudom kiélvezni a bulit, és a barátnőimmel szemben is bunkóság.

Ha pedig rendszeres jelenség lenne hogy mindig amikor elmegyek itthonról szórakozni hirtelen ötpercenként mondanivalója van, abból szakítás lenne, mert ezek szerint nem ugyanazt gondoljuk az együtt- és külön töltött időről, a barátokkal való kikapcsolódásról és a párkapcsolat lényegéről.

2019. ápr. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 zcseke válasza:
Érdekes, nekem legalábbis, miért bulizik vki a PÁRJA nélül. De úgy látom ezzel itt egyedül vagyok
2019. ápr. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!