Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alacsony pulzusszám lehet...

Alacsony pulzusszám lehet betegség tünete?

Figyelt kérdés
37 éves vagyok, ülő munkát végzek, nem nagyon sportolok, sőt..semennyit. Tehát sportszívem nem lehet. Hetente egyszer szaunázom úgy, hogy kb. 3x15 percet. Észrevettem, hogy pl. nyugalomban, pl. ha tv-zünk és fekszem az ágyon 50-52-t ver a szívem. Ha ideges vagyok fel tud menni 110-re is. De pl. most ülök itt az irodában és nyugiban vagyok és 50-60 között ver a szívem. Ez valamilyen betegség lehet? Szívmegnagyobbodás? Tudtommal nincs magas vérnyomásom.
2010. júl. 26. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez önmagában nem baj. Különösen, ha semmi panaszod,vagy más tüneted nincsen.Bizonyos ritmuszavaroknál azonban kezelni kel. De nálad nem ez a helyzet.
2010. júl. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50-60 szerintem normális, bár inkább sportolóknak szokott ennyi lenni. Szerintem nem betegség, és még mindig jobb, mint a magas.
2010. júl. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!