Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Stressz okozhat hátfájást?

Stressz okozhat hátfájást?

Figyelt kérdés

Borzasztó stresszes volt a hétvége, minden összejött. Kibirhatatlan ezaz állapot ami most van nálunk szinte,plusz a karantén és hogy minden leállt, félelem a vírustól,családi problémák,költözködés teljesen kikészültem tőle.

Azóta fáj a lapockámnál, ha vízszintesen fekszem, fáj ha úgy mozdulok, de ha mélyebbeket lélegzem akkor is. Mellkasom is fáj.

Már nem merek orvoshoz fordulni...

Nem tudom mit csinálnak, félek már hogy nem tudom uralni ezta helyzetet, ráadásul vab egy 1,5 éves kislányom is, akit fel kéne nevelnem...


26/L



2020. ápr. 14. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Igen! Nekem is volt ilyen. De a rosszabbik része az, hogy ha tényleg a stressztől van, akkor nem fog érdemben javulni, amíg a szorongást kiváltó tényező meg nem szűnik. Azért ha meg tudod valahogy oldani, próbálj meg elmenni kivizsgálásra (ha egyáltalán foglalkoznak most ilyesmivel orvosok), mert érdemes lenne a szervi baj lehetőségét kizárni.
2020. ápr. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Sajnos, okozhat.
2020. ápr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon is okozhat, a lapockák környékén. Mi, masszőrök jól ismerjük ezt a fajta fájdalmat, mert a stressz görcsös izomcsomók formájában rakódik le. Máskor azt mondanám, hogy masszírozzuk ki.. Az nagyon hatékony lenne.

A mellkasi fájdalom már kevésbé egyszerű, de közvetetten az is lehet. Szerintem próbálj meg valami enyhébb nyugtatót használni, Valerianát vagy ilyesmit. Annyi minden történt körülötted, ami indokolja ezt az állapotot, nem kell feltétlenül szervi betegségre gyanakodni. Ha nem múlik el, akkor fordulj orvoshoz.

Tök aranyos, hogy már anya vagy, és még mindig azt írod, hogy L. :)

2020. ápr. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! :) Megnyugodtam, azota mar el is mult nagyjabol. Legzesnel sem faj.

Egyebkent mar felnott eletet elek, mar fiatal egyetemistanak sem szamitok :D de meg mindig erzem,hogy nem nott be a fejem lagya. Talan nem is akarom,hogy felnott legyek tudat alatt. :)

2020. ápr. 16. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!