Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez nem ijesztgetés és nem...

Ez nem ijesztgetés és nem annak szánom! A probléma komoly! Mire kell számitsunk?

Figyelt kérdés

Négyen vagyunk a családban: apám, anyám, az öcsém és én. Tegnap apámnak, anyámnak és nekem ment a hasunk. Még a Normaflor se hatott. De úgy ment a hasunk, mint a vízfolyás. Anyámra a munkahelyén jött rá a hasmenés, haza is jött azonnal. Anyám egy boltban dolgozik, ahol egy nap kb. 1000 ember is megfordulhat. Nekem és apámnak elmúlt mára a hasmenés, de anyámnak nem. Ma nem is ment be egyáltalán dolgozni. Felhívta az orvosát, felírt neki valami porállagú valamit. Azt mondta az orvosa, hogy majd kedden hívja fel, hogy történt e javulás, de én keddig megbolondulok. Ma este 21 körül mondta, hogy fáj a combja. Talán izomfájdalom lehet. Emiatt aludni se bírok. 48 éves egyébként, nincs semmilyen érrendszeri vagy egyéb betegsége. Annyi volt csak, hogy egy-másfél évvel ezelőtt eltávolították a méhét, de nem tudom pontosan miért távolították el neki.


Nagyon félek, hogy valami baja van. Tényleg nem kamu, és nem ijesztgetni akarok. Csak furcsának találom, hogy én meg apám 1 nap alatt átestünk rajta, anyámnak meg már 2. napja megy a hasa. Lázunk egyikőnknek sem volt, csupán ment a hasunk. Ez talán lehet sima influemza is, nem? Kérek szépen mindenkit: ne töröljétek a kérdést, mert nem kamu!


2020. ápr. 24. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:

A smecta nagyon erős hasmenés elleni szer! (Por kapható tasakban - ezt szoktam adni Édesanyámnak, amíg élt szegénykém, hogy elálljon a hasmenése.) Szinte azonnali hatású!


Előfordulhat, hogy kétszer vagy háromszor is kell belőle fogyasztani, mire hatása lesz. De viszonylag hamar meghozza a várt eredményt.


Reklámozni szokták még a lopediumot erre az esetre, de azt nem ismerem egyáltalán.


Az én nagymamámnak nem volt annyira durva hasmenése szerencsére - és három nap után elkezdett gyógyulgatni. Azóta is jól van, kutya baja (április közepe.)


Nem vett be semmit, egyszer csak jobban lett. 88 éves lesz nemsokára, ha ez számít.

2020. ápr. 25. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja, jobbulást kívánok az Édesanyádnak!


Próbálj meg neki valamilyen nyugtató hatású/pozitív gondolatokat ismételgetni! (Lehet, hogy inkább idegi/lelki alapon folytatódik ez a dolog, vagy akár így is kezdődhetett.)


Akár valamilyen kellemes zenét betenni, ami nem irritáló hatású. Komolyzene esetleg? (A koncentrációt nagyon segíti! Nekem ezt javasolta egy lelkész ismerősöm ÉS NAGYON BEVÁLT!)

2020. ápr. 25. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel egyszerre jött rátok a hasmenés, bizonyára ettetek valami olyan ételt ami megártott. Diéta és sok folyadék segít majd.
2020. ápr. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!