Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beadatnátok emiatt a tetanusz...

Beadatnátok emiatt a tetanusz oltást?

Figyelt kérdés

Ma gyönyörűen beleültem a fotelba és kiállt egy szög vagy egy rugónak a vége. Eléggé fájt és elég mélyen beleállt a popómba 😁. Alapból hipochonder vagyok de most azon agyalok,hogy holnap bekellene adatni a tetanusz oltást.. felhívtam az ügyeletet és ők azt mondták,hogyha 5 éven belül nem kaptam akkor kell beadni. Ti mit csinálnátok? Ugyanis olvastam,hogy csak földdel szennyezett szög okozhat tetanuszt.



23/L



2020. jún. 12. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz, ha kapsz tetanuszt. Jó pár évig nem kell izgulnod.
2020. jún. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én beadatnám a biztonság kedvéért.
2020. jún. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak kozben felek az oltas mellekhatasaitol is. Meg irjak sok helyen,hogy csak kakival szennyezett eszkoz eseten kell beadatni. Vagy földdel szennyezett tárgynál.
2020. jún. 12. 20:28
 4/7 A kérdező kommentje:
Bar az orvos azt mondta,hogy ajanlott ha 5 even belul nem kaptam oltast.
2020. jún. 12. 20:29
 5/7 anonim ***** válasza:
En biztos beadatnam, hallottam pár sztorit aminek rossz vege lett...
2020. jún. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meg rozsatuske szurasa is vegzodhet veszelyes fertozessel. Muszaj Tetanust beadatni, ha nem akarsz kockaztatni. Raadasul vagy a veszettseg elleni oltassal kevered, amit nem is adnak csak ugy be, vagy osszeeskuves-elmelettel.
2020. jún. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na beadtak. Most szoritok,hogy ne legyen semmi mellekhatasa. Felek nagyon a betegsegektol es nem tudom jo dontes volt-e beadatni.
2020. jún. 13. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!