Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyám megtagadja a mentők...

Anyám megtagadja a mentők hívását, belehalhat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap óta egész nap a wc-n ül, nagyon fáj neki a végbele, nem tud kakilni, nem tudja kinyomni, még a nem kemémyt sem, pedig próbáltuk puhítani. Aranyérre gyanakszik, egész nap és éjjel sikoltozik, nyög, kiabál hogy meg fog halni, valaki ölje meg, stb. Wc papírral kézzel szed ki mini darabokat maximum. Hiába mondom anyámnak hogy kène mentő, megtagadja a mentőket, ha ki is hívnám ellenkezne velük, mentő és orvos ellenes ember viszont gyógyszermániás, mindenféle krémet, kúpot és gyógyszert bevett.

2020. jún. 20. 13:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
42%
Amúgy mi ez a hiszti már hogy belehalhat? Ebbe?
2020. jún. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
85%
Első körben fogadd meg a többiek tanácsát (vízsugár, glicerines kúp, rostos étel, sok folyadék, stb.). Aztán RÖGTÖN menj be a körzeti háziorvoshoz hamar, jelentkezz be, és kérdezd meg mit lehet tenni anyukáddal, hátha ki tud írni valami vényre kapható gyógyszert. Kéne tudni mit evett anyukád, mit ivott, volt-e már vele hasonló. Ha az orvos azt mondja látnia kell egy szakembernek, akkor legyen B terved arra az esetre ha anyád kitesz a házból, de ne félj mentőt vagy orvost hívni, a kórházba majd vigyél utána cuccokat. Bárki is jön hozzatok látogatóba vagy kezeli, figyelmeztesd őket az anyád agresszivitásáról.
2020. jún. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:
94%
Nem "kihívni" kell a mentőket, hanem "felhívni" a 112-t és tanácsot kérni. Majd aki felveszi a telefont, kikérdez, és eldönti, hogy kell-e mentőt küldenie, vagy mi más a teendő.
2020. jún. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 A kérdező kommentje:

Na kihívtam a mentőket... Kijöttek, anya ellenkezett, mentők elmentek.

Anya itthon szenved tovább és engem szid folyton, hogy idióta vagyok, őrjöng, szégyenkezik.

Azért köszi a segítséget...

2020. jún. 20. 14:35
 25/72 anonim ***** válasza:
81%
És mit mondtak, mit csináljatok?
2020. jún. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:
39%
Menj el otthonról te is, ha nem kell neki segítség, ne legyen.
2020. jún. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 A kérdező kommentje:

112-nél elmondtam mi van, onnan átirányítottak a mentőkhöz, azt mondták sürgősségi eset.

Hát ez van, így segítsen az ember.

2020. jún. 20. 14:38
 28/72 anonim ***** válasza:
85%

Komoly betegség jele is lehet, nem kellett volna hagyni, hogy otthagyják a mentők.

Etess vele egy evőkanál étoljat, van, hogy segít.

2020. jún. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:
83%

"Ez nem életveszély, hogy a mentő nálatok legyen-azok helyett akiknek tényleg szüksége lenne rá."

Ezt nem az ő dolga eldönteni. Ha a 112-n azt látták jónak, hogy kiküldenek egy kocsit, akkor így volt jól.

2020. jún. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:
90%

De a mentők, akik kint voltak, mit mondtak? Csak itatni kell? Vagy mást is?


Szerintem a kamillatea jót tenne. Jó sok.

2020. jún. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!