Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyám megtagadja a mentők...

Anyám megtagadja a mentők hívását, belehalhat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap óta egész nap a wc-n ül, nagyon fáj neki a végbele, nem tud kakilni, nem tudja kinyomni, még a nem kemémyt sem, pedig próbáltuk puhítani. Aranyérre gyanakszik, egész nap és éjjel sikoltozik, nyög, kiabál hogy meg fog halni, valaki ölje meg, stb. Wc papírral kézzel szed ki mini darabokat maximum. Hiába mondom anyámnak hogy kène mentő, megtagadja a mentőket, ha ki is hívnám ellenkezne velük, mentő és orvos ellenes ember viszont gyógyszermániás, mindenféle krémet, kúpot és gyógyszert bevett.

2020. jún. 20. 13:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
75%
Részben igazad van utolsó! De szerintem az anyja és a kérdező reagál túl egy székrekedést.
2020. jún. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:
72%
Éppen azért nem százas a nő, mert ilyet művel. Sikoltozik, öljék meg, nem bírja tovább, de a mentőt elküldi, közben egy csomó gyógyszert beszedett már meg mindenféle kúpokat nyomott magába. Agybaja van elsősorban szerintem, de attól a két gyereknek még nem jobb. Pszichiáternek kéne vizsgálnia, a gyerekeknek ez így nagyon rossz.
2020. jún. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap kezdődött ez, azt írod. És előtte mikor volt széklete?
2020. jún. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:
71%
Nem a székrekedés a baj, hanem a bajhoz való hozzáállása. Az orvosokban nem bízik, de telezabálja magát gyógyszerekkel összevissza. Ha komoly a baj, úgyis elájul, és beviszik. Ott meg, ha ugyanezt produkálja, hívnak hozzá a pszichiátriáról egy dokit, hogy vizsgálja meg. Azzal nem fog sokat érni, az én nagyim mikor a kórházban már a demencia miatt arra sem emlékezett, ki volt a gyereke apja, meg nem ismerte meg a gyerekét, kapott egy olyan diagnózist, hogy tudata tiszta, térben és időben orientált. Szóval itt nem lesz megoldás, csak újra megismétlődő hisztériák, míg mondjuk egy béldaganat el nem viszi anyukát.
2020. jún. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 A kérdező kommentje:

Csak azért féltettem anyát, mert nekem is így kezdődött egy fél évig tartó székrekedés, ami bélcsavarodás lett és meg kellett műteni.


2014 nyarán 2 hetente, szeptember-október hetente, november-december állandósult a fájdalom, 2015 januárban műtöttek. De ugyanígy kezdődött és megakadályozható lett volna ha anyáék nem orvosellenesek.


Ugyanígy a vesekövem, apa akart vizsgálatot már kicsi korom óta, anya ellenezte, veseköves is lettem novemberben, analizáltak 6-ot.

2020. jún. 20. 22:58
 66/72 A kérdező kommentje:

Ja és felhívtam a húgát, de csak fejmosást kaptam tőle is, hogy mekkora gyökér vagyok, meg mekkora felesleges életképtelen valami ,hogy mentőket hívok. Szerinte teljesen normális szenvednie. Meg anya majd szól, ő ismeri a testét és ő mindenttudó....


Apámra nem hallgat anya, felhívtam de nem tudott mit tenni.

Nagymamát nem zaklatom ezzel, így is nagypapa kórházban van, kitudja meddig van velünk, így is stresszes neki...

2020. jún. 20. 23:02
 67/72 anonim ***** válasza:
87%
Menekülj el a családodtól ha lehet, nem lesz ez így jó.
2020. jún. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 anonim ***** válasza:
63%
Bolond a családod, sajnállak, tanulj olyan szakmát, amivel hamar önállósulhatsz, aztán ha majd gyereked születik egyszer, tartsd őket távol tőle, öt percre se maradjanak vele egyedül, mert kinyírják.
2020. jún. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:
85%
Szép mese... legközelebb ügyelj jobban a részletekre, meg a kommentjeid idejére!
2020. jún. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 Sssaszem ***** válasza:
75%
Azóta mi lett anyukáddal? Nagyon sajnálom, hogy ha nem fogadja el az orvosi segítséget. :(
2020. jún. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!