Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az online rendelés pénzbe...

Az online rendelés pénzbe kerül? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Komoly bőrpanaszaim vannak, 2-3 éve jelentek meg időközönként gyulladásos sebek a jobb kezemen, de csak ott, a tenyeremen, vagy a középső ujjamon vagy annak környékén. Néhány havonta jelenik meg csak (a hétköznapokba nincs semmi, nem látni a kezemen semmit, nem fáj) de akkor viszont nagyon zavaró, az alkaromra is kisugárzik a fájdalom. Voltam kórházba szakrendelésen, semmit nem ért, azt se tudták mi ez, bunkók is voltak a dokik általában. Voltam magándokinál aki ugyan kedves, írt fel kenőcsöket, góckutatásra elküldött de azon semmi probléma nem volt csak a mandulám amit ki is vettek de a gyulladás nem múlt el a kezemről. Ha így folytatom az összes pénzem rámegy, és nem vagyunk túl tehetősek. Most viszont találtam a környéken (Miskolc) egy nagyon jó bőrgyógyászt, csak jó értékelést kapott és nála olvastam az online rendelésről, csak küldeni kell neki képet az érintett területről ő meg megpróbál válaszolni, tanácsot adni gyógyszert/kenőcsöt felírni. De mivel csak egy emailről van szó gondolom nem kerül pénzbe.

Valaki tapasztalat, hasonló helyzetben? Jó bőrgyógyász?

Válaszokat előre is köszönöm.



#rendelés #gyulladás #bőrbetegség #hólyag #Miskolc bőrgyógyász #kéz betegségei
2020. jún. 21. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Esetleg próbáld ki ezt, TAJ szám megadásával ingyenes: [link]


Könnyen lehet, hogy nem bőrgyógyászati a probléma, hanem valamilyen autoimmun betegség tünete. Szerintem írd próbáld ki valamelyik telemedicina-szolgáltatást és írd le a képek mellé röviden az eddigi kórtörténeted is, az segíthet az orvosnak a diagnózisban!

2020. jún. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2020. jún. 21. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!