Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Még gyerek vagyok de ha...

Még gyerek vagyok de ha felállok gyakran megszédülök vagy sötétség lesz.Normali?

Figyelt kérdés

Most hogy bejott a melegebb ido,es ez az egész változás az idojarass kapcsolatba kezdtem el tapasztalni ezt.

Ez lehet attól is hogy mar három ora de meg csak egy pohár vizet ittam.

Ha az előző miatt van es iszom folyadékot akkor nem.kell aggódnom ugye???

Válaszotokat előre is köszönöm



2020. jún. 26. 15:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Ennyire fiatalon nem a vernyomasommal van probléma ugye?
2020. jún. 26. 15:08
 2/4 anonim ***** válasza:

Simán lehet ilyenkor probléma a vérnyomásoddal. Még a legegészségesebb embernél is függ a vérnyomás a vízfogyasztástól.

De a cukrod is kereshetett, kérdés, mikor ettél előtte utoljára, és mit?

2020. jún. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó a felvetésed, igyál rendesen, pláne hőségben. Annyival egészíteném ki, hogy a vérnyomás a meleg hatására is leeshet (a kánikula kitágítja az ereket, nagyobb felületen oszlik el a keringő vér). De kamaszoknál, akiknek hatalmas fizikai változások működnek a szervezetében, gyakran előfordul szédülés, a világ elsötétedése, sokan szoktak pl. elájulni iskolai ünnepségeken, templomokban, ha sokáig állniuk kell.
2020. jún. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igyál sokat így ilyen meleg idöben, bár én is tudom milyen nehéz ezt betartani. Nyugi, velem is elö szokott fordulni, ne aggódj.
2020. jún. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!