Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Dejavunél rosszullét, kisebb...

Dejavunél rosszullét, kisebb roham, bárki tud erről bármit?

Figyelt kérdés
Egyes dejavuknél elkap egy rossz érzés, amit nem is nagyon tudok semmihez se hasonlítani, remegek egy kicsit, fázok, zavarnak a különböző hangok (pl ha zenét hallgatok éppen), volt már olyan is, hogy ok nélkül elkezdtem sírni ami rám egyáltalán nem jellemző. Érdekelne, hogy bárki bármit tud e erről, vagy hasonló problémája van, vagy tippek, hogy ilyen problémával hova lehetne menni kivizsgáltatni

2020. júl. 8. 00:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Hasonlók voltak nekem is, én mentális viharnak neveztem el. Delerszonalizációm is volt, meg idegennek éreztem a környezetemet is. Az emberi agy a világegyetem legbonyolultabb dolga, milliárdnyi információ kering benne, emlékek, érzetek, hormonok, stb, stb. Van, h kicsit túlpörög és/ vagy számunkra ismeretlen trükköket csinál. Szerintem nem kell ijedezni, hanem megnyugodni, és csak hagyni, h átmenjen rajtunk.
2020. júl. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valamilyen kivizsgáláson voltál ezzel kapcsolatban? Meg amugy külföldi oldalakon láttam olyan embereket akiknek hasonló tünetei voltak és azt mondták ez naluk egy epilepszia fajtája, erről tudsz bármit?
2020. júl. 20. 11:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy az epilepsziának van egy ilyen "mikroroham" nevezetű fajtája, ami ilyen, nem tudom voltál-e azóta ezzel orvosnál akár csak érdeklődni, de érdemes lenne szerintem. Maximum megvizsgálnak és azt mondják nincs szervi problémád, akkor esetleg egy pszichológust felkereshetsz, hátha a stressz okozza és segít kezelni, legyűrni, megnyugodni.
2020. nov. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!