Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor lesz már vége ennek a...

Mikor lesz már vége ennek a koronahisztinek?

Figyelt kérdés
Elegem van a korlátozásokból és a maszkviselésből. Egy ilyen ártalmatlan vírus miatt minek ekkora felhajtást csinálni... A gazdaság leállítása sokkal nagyobb kárt okoz, mint ez a vírus.

2020. júl. 14. 03:30
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
0%

Akkor #27-es, kérlek fejtsd ki az igazságot, amit a rokonaid, ismerőseid már tudnak. Ahogy említetted: “Én kinek hiszek? Egyrészt a józan eszemnek. Másrészt mindazoknak akik érintettek a témában, és nagyon is jól tájékozottak, s velem, akivel a munkán kívül találkoznak, őszintén beszélnek: infektológus (sógorom, aki egyetemi docens), belügyminisztériumban dolgozó (sógornőm, aki jól ismeri az egész bagázst), politikai tanácsadó (unokatestvérem, aki Olaszországban él és aki tényleg átlátja a helyzetet), de könyvelőnő (nagynéném, aki több céget is könyvel és aki jól látja,ki húz hasznot mindebből), autószerelő, építőmunkás, villanyszerelő (rokonok és barátok).”


Mert én, mint laikus próbálok tájékozódni, nem egy helyről. De nincsenek tűzközelben lévő ismerőseim sajnos!


Január végén Kemesi Gábor a saját Facebook profilját megosztott véleményét a vírussal kapcsolatban. Az arról szólt lényegében, hogy nem kell pánikba esni. Azóta meg épp az ellenkezőjét osztja meg. Azt még el is hinnem, hogy idővel derülnek ki dolgok, a helyzet súlyossága. De kis kételyt hagy maga után.


Köszönöm!

2020. júl. 16. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
0%
Bocsánat, elírtam: *Kemenesi
2020. júl. 16. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
35%

#24

Így értettem, ahogy te is írod. Nem bagatellizálom el a vírust, de azért nem egy bubópestis. A nagyobb baj alatt azt értettem, hogy ha jönne egy másik vírus akár 50-60% mortalitással.

2020. júl. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!