Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek egy autistának...

Lengster kérdése:

Szerintetek egy autistának lehet gyereke?

Figyelt kérdés
(Én is az vagyok)

2020. júl. 16. 00:57
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%

Illetve még #19.


Az pedig elég felháborító egyébként, hogy itt egy olyan álláspontot képvisels, feltehetőleg csupán egy álszent komment megírása érdekében és a mártír kreditek begyűjtésének reményében, hogy egy full egészséges, még csak nem is aspergeres, "talán spektrumon lévő" ember, nehéz döntés hozván, vágyait feláldozva, inkább mondjon le a gyermekvállalásról, csak nehogy örökölje azokat a problémákat, melyeket a nem alátámasztott aspergeréből/autozmusából eredeztet...

Lehet, hogy tévesen.


Ezt egy olyan kérdés alatt, ahol a tényleges automatáknak, velük kapcsolatban kéne arra válaszolni, hogy egy autistának lehet e (legyen e?) gyereke.

2020. júl. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
63%
Ki mondta, hogy ilyet jelentene ki? Viszont ugyanilyen felelőtlenség mindent a gyerekkori szocializációra fogni (nem, nem lehet a világon mindent azzal magyarázni, még akkor sem, ha sok esetben tényleg köze van a dolgokhoz). Ne félj, ki fogom magam vizsgáltatni (többek közt pont a jelenlegi tarthatatlan állapotom miatt) de továbbra sem tartok igényt vadidegenek látatlanban történő feltételes diagnosztizálására, köszi!
2020. júl. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
63%

21-es mi van??? :D Ki a full egészséges? Őszintén kívánom neked, hogy MINDENEN menj át, amin én, utána gyere nekem full egészségesezni, mártír kreditekre meg nincs szükségem, soha nem is volt, nem tudom, honnan vetted.


Ezt egy olyan kérdés alatt, ahol a tényleges automatáknak, velük kapcsolatban kéne arra válaszolni, hogy egy autistának lehet e (legyen e?) gyereke. --> Milyen automaták?



Jó igaz, mit is lehet várni, tele van a gyk trollokkal, önjelölt tudósokkal, megmondóemberekkel, én voltam naiv, hogy mást vártam. A kérdezőnek válaszoltam a magam érzései alapján, majd ő eldönti, hasznos-e vagy sem, nem a te okoskodó fejednek.

2020. júl. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
73%
lehet rossz a szövegértelmezésem, de szerintem itt senki nem ajánlotta senkinek hogy inkább ne vállaljon gyereket. vannak, akik így döntenek, nekik nyilván meg van rá az okuk. van, akinek ez az ok a saját autizmusa. van, akinek teljesen más
2020. júl. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Thispain ***** válasza:
51%

#23 Tehát te elhiszed, hogy a pánikrohamaid, és a fóbiáid az aspergerrel járnak, és veszélyben érzed magad, ha ezt megcáfolják, és mondanak helyette egy lehetségesebb okot.


Ha jól gondolom, a szociális környezetedben, ahol nevelkedtél, biztonságban érezted magad, és nem kellett szoronganod semmilyen dolog miatt.

2020. júl. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
37%
Járj utána, IGEN, van, hogy ezek kéz a kézben járnak az aspergerrel, google a barátod, találsz róla cikkeket, angolul még többet is! A szociális környezetében pedig ki nem szorongott sosem, hol kisebb, hol nagyobb problémák miatt? Nem zárja ki a kettő egymást. Miért érezném magam veszélyben egy vadidegen okoskodása miatt? Egy másodpercig nem tudok olyan embert komolyan venni, aki látatlanban veszi a bátorságot, hogy ő tudja, mik a lehetséges okok (holott életében nem látott egy percet sem, lóf.szt tud az életemről bármit is), majd elkezd full egészségesezni meg automatákról hadoválni, holott tényleg szöveget értelmezni sem tudsz ahogy feljebb már jelezték is. Senki nem ajánlotta senkinek, hogy ne legyen gyereke neki személyesen, egyszerűen csak elmondta mindenki a véleményét a témában.
2020. júl. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Utálom, hogy kívülről akarják megmondani, hogy mi a jó nekem úgy, hogy nem ismernek. Egyedül nem vállalnám be, de ha lenne egy nekem tetsző, kedves férfi, akivel el tudom képzelni az életet, akkor vele együtt igen.
2020. júl. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!