Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor lehet már vége ennek a...

Mikor lehet már vége ennek a koronavírusnak TELJESEN?

Figyelt kérdés
Azon gondolkozok hogy ha lemegy a fertőzöttek száma egyből enyhítések jönnek majd lesz sok új fertőzött... de ha ez így megy akkor mi lesz a világgal? Sose lesz vége ha így csináljuk mert majd jön a 34. hullám is aztán szophatjuk.. vagy csak szerintem lesz így? Sose lesz vége teljesen? Vagy már pár év múlva is? A vírus TELJES eltűnésére gondolok.

2020. júl. 17. 22:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
sOHA
2020. júl. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Sosem lesz vége a COVID által való megbetegedéseknek, ez a vírus már valószínűleg örökre velünk fog élni. Amire várunk, hogy legyen ellenszer, oltóanyag. Akkor talán újra visszatér a régi, maszk nélküli élet.
2020. júl. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Üdv sorstársak
2020. júl. 17. 22:37
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Két módon lehet nagyjából vége (eltűnni teljesen egyikkel se fog): az egyik hogy elég sokan mennek át rajta, egyszerűen túlesik rajta a társadalom nagy része. De ez a rendkívüli intézkedések miatt nagyon sokáig eltarthat.

A másik, hogy kijön az oltóanyag/ellenszer, nem tudom most melyiket ígérik őszre Amerikában (ha meglenne a választás előtt, nagy eséllyel győzne Trump, ez csak úgy mellékesen jutott eszembe).

2020. júl. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Van még egy végkifejlet, mindenki meghal. Ez mondjuk elég valószínűtlen egy olyan betegség miatt, aminek 1% a halálozása.
2020. júl. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Amíg nincs oltóanyag, sose.
2020. júl. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom a fentiekhez. Jó eséllyel 10-15 év múlva is lesznek olyanok, akik belehalnak, még akár oltástól függetlenül is, ahogy egyéb vírusos betegségekben is meghalnak emberek.
2020. júl. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 valaki : ***** válasza:
83%

Én ezt úgy tudom elképzelni, hogy ha mondjuk 10 év múlva rosszul érzem magam és elmegyek az orvoshoz, unalmas arccal megkérdezni tőlem, voltam-e mostanában influenzás vagy koronás. Aztán ad valami receptet és megyek a dolgomra.

Szóval marad, csak nem lesz pánik tőle. Az influenzától sincs, abba is bele lehet halni. Szerintem annyi, hogy ilyennel még nem volt dolga a világnak, hogy minden országban ott van stb. Azt nem mondom, hogy olyan mint az influenza, csak azt hogy szerintem ugyan úgy meg fogjuk szokni.

Ha mondjuk szeptemberben már nem lenne kötelező a maszk, én speciel influenzaszezonban akkor is fogom hordani, mert eddig magasról nem érdekelt semmilyen járvány, de mostmár tudom hogy az influenza is veszélyes az idősekre, szóval ennyit megteszek.

2020. júl. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
26%
Hát eddig csak az ismerősök ismerősei és a sosem látott nagybácsik haltak bele, szóval valszeg akkor, ha ők elfogynak
2020. júl. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%
Addig amíg hagyjuk magunkat ezzel hülyíteni. Tulajdonképpen ez az összerakott vírus sem más mint a többi de három valamire nagyon jó a demokratikusnak kikiáltott országokban, világméretű betegségtudat és félelemérzet kialakítása miközben rengeteget lehet lopni.
2020. júl. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!