Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ugye nem valami komoly okozhat...

Ugye nem valami komoly okozhatja a tüneteimet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kezdeném azzal, hogy az elmúlt időszakban (pár hónapja) sokszor fáj a fejem. A fájdalom típusát nehéz lenne körül írnom, de minden alkalommal egyetlen pont a fejfájás középpontja, és bár általában kiterjed a fejem nagyrészére is, azon a bizonyos helyen messze a legrosszabb. Erősödik tüsszentésre, köhögésre, és nem csak fizikai munkára, de bármilyen mozgásra. Ilyenkor lüktető a fájdalom.

A következő, hogy szintén elmúlt időszakban sokat szédülök, többször volt olyan, hogy elszédültem egy ültő helyemben egy heves beszélgetéstől vagy nevetgéléstől úgy, hogy majd leestem a székről.

Ezeken kívül ami mostanság nagyon idegesít, hogy nem jönnek a szavak a nyelvemre, pedig egyszerű, nap mint nap használatosak, és rengeteg mondatomat rosszul rakom össze, vagy a szavakat rosszul mondom ki, vagy dadogok.

Aztán hihetetlenül könnyen elzsibbadnak a végtagjaim, szinte a semmitől. Néha az arcom is szokott zsibbadni. A szemem is sokat tikkel, sőt néha a combom és a fenekem is szokott...

És nekem persze mi jutott rögtön eszembe ezekről? Hát persze, hogy az agydaganat. Tudom, nem érdemes ezen stresszelni, mert nagyon kevés rá az esély, de azért engem mégis nyugtalanítanak a tünetek. Nem próbálom magamat itt a GYK-n diagnosztizálni, de kíváncsi lennék a véleményetekre, esetleg hasonló tapasztalataitokra.



2020. aug. 1. 22:11
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Mi lehet a kérdezővel? Nagyon eltűnt.. remélem nincs baj. Utolsó, az mit takar hogy 2-3 percig tudsz állni? Utána mi lesz? Összeesel vagy mi? Vagy bénák a lábaid? Mit takar az, hogy nem látsz? Ez teljesen sclerosis multiplex, és azért nem lettél még diagnosztizálva, mert nem csináltak MRI-t meg nem vettek agyvizet. Kicsit gáz hogy a magyar orvosoknak ennyire futja, azaz a nagy semmire. Gyakorikerdeseken kell az embereket diagnosztizálni. Kérlek ne keseríts el hogy szóba se jött az SM. Kérlek. Ha igen még ma lelépek az országból.
2020. aug. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Itt vagyok, a háziorvosom sajnos augusztus végéig szabadságon van, szóval egyenlőre nincs más választásom, mint várni.
2020. aug. 15. 17:18
 13/27 anonim válasza:
Voltál azóta orvosnál? Mi volt?
2020. szept. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Voltam a háziorvosomnál még augusztus végén, azt mondta, mérjem meg három napon reggelente a vérnyomásomat mielőtt felkelek, és miután felkeltem. Vérnyomásommal semmi baj nem volt, szóval vissza kell menni, és valószínűleg vérvételre fog elküldeni :/
2020. szept. 8. 14:19
 15/27 tamara1337 válasza:
Szia! Esetleg mi lett? Jól vagy?
2020. szept. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Ma voltam vérvételen, ha ott nem találnak semmit, szemészhez is el kell mennem, ha minden oké, akkor talán utána kapok beutalót neurológushoz.
2020. szept. 24. 22:44
 17/27 anonim ***** válasza:
Lassan őrölnek a malmok, mi a helyzet?
2020. okt. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Semmi komoly
2020. okt. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Most találtam a kérdésedre, mi van veled? Nekem majdnem ugyan ezek a tüneteim, csak plusz még fülcsengés. Iszonyatosan bepánikoltam és irtó nagy nyomást érzek a fejemben, azt sem tudom mit csináljak... :(
2020. okt. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
#19 neurologushoz kerj beutalot, csinalnak mri-t. ha az negativ, nem lehet tul nagy gond es meg tudsz nyugodni. de ne halogasd tul sokaig.
2020. okt. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!