Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezek a férgesség tünetei?

Ezek a férgesség tünetei?

Figyelt kérdés

Tegnap 1 kicsit viszketett a végbelemnél,és amikor odanyúltam akkor 1 hajszál szerű valamit húztam ki.Barna színe volt,ugyanolyan mint ha a hajamszálam lett volna.Nem mozgott.Ez már nem az első alkalom volt.Eleinte nem foglalkoztam vele,de mostmár félek.

Egyébként az orrom nagyon szokott viszketni.Félek hogy megfogok halni,mert megesznek.


Csak az a baj hogy egyedül nem merek elmenni az orvoshoz,mert nagyon szégyellem.Itthon meg kiröhögnek mert hipochonder vagyok és tuti beképzelem.

12/L


2010. aug. 4. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen férges vagy.Menjél orvoshoz de sürgőssen mert tényleg megfogsz halni.Az otthoniak meg nem normálisak.Ha az én gyerekem ezzel jönne ide hozzám,nem kiröhögném hanem azonnal orvoshoz vinném.
2010. aug. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem hülyének akarlak nézni, csak kérdezem: odalenn már kinőtt a szőröd? Mert ha nem, akkor nem lehet, hogy az nő, és azt húztad ki? Attól is viszkethet, és az orrod is viszkethet a szőrtől.

A bélférgek pedig tudtommal fehérek, és vastagabbak, mint egy hajszál.

2010. aug. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De ez olyan 20 cm hajszál volt.Ott lent azért nem ilyen hosszú.
2010. aug. 4. 11:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy lenyelted a hajszálad.
2010. aug. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A bélféreg sohasem hosszú,hajszálvékony. Sokkal vastagabb. Nyugi ez egy valódi hajszál lehetett. Nincs semmi bajod. Ne izgulj, és ne beszélj be magadnak betegségeket. Popsi, meg orr viszketés mindenkinél előfordul. Csak mossál kezet!
2010. aug. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Galandféreg.
2010. aug. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
11.35-ös vagyok. Na, nem akarok gusztustalankodni, de nekem is hosszú hajam van. Amikor a zuhany alatt állva mosok hajat (és egyszerre zuhanyzom is), akkor sokszor előfordult már, hogy a kihulló hajszálak, ahogy a víz mosta le a hátamon őket, becsúsztak a fenekemhez... Ezeket a hajszálakat én is csak a felöltözésnél találom meg, és engem is szoktak csikizni...
2010. aug. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!