Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális az ha egy majdnem...

Normális az ha egy majdnem idegen beszél arról, hogy vigyázzak merre megyek egyedül mert bárhol, bárki megerőszakolhat? Miért mond ilyeneket?

Figyelt kérdés
2020. aug. 24. 09:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Egyedül járok munkába, nem busszal megyek, mert nincs olyan messze kb 20 km, alig jár arrafelé busz, így jobbnak látom, ha bringával megyek.
2020. aug. 24. 09:03
 2/11 anonim ***** válasza:
Ki az az idegen, honnan tudja, mikor merre mégy egyedül, és hol beszél veled?
2020. aug. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha egy nö egyedül biciklizik elhagyott helyeken, országúton településektöl távol, akkor tényleg jóval nagyobb esélye van arra, hogy valaki megtámadja, mint ha busszal, vonattal, vagy autóval menne.

Ugyan nem derült ki a kérdésedböl, hogy ki az az, aki erre figyelmeztet, meg hogy honnan tud arról, mit csinálsz, de jogos a figyelemztetése!

2020. aug. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert félt?? Nem szoktál híreket olvasni? Nem tájékozódsZ? egész nap a fészbukot meg a tiktokot nyomogatod, de nem veszed észre milyen mocskos világban élsz? Örülj neki inkább, hogy valaki figyelemre méltat te idióta..
2020. aug. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Gyerekkorom óta ismer, otthonról járok el dolgozni gondolom tudja, sokszor látott már jönni menni a munkából. Úgy két hete hogy beszéltem vele, szabadságon voltam, utaztam az egyik ismerősömhöz, haza felé meg sokat kelet várnom az átszállásnál, ott beszélgettem vele, nem tudom mi járatban volt ott nem kérdeztem meg tőle.
2020. aug. 24. 09:18
 6/11 A kérdező kommentje:

4es Nem szoktam tiktokozni, még csak nem is regisztráltam rá van jobb dolgom is.

Idióta, meg te vagy!

2020. aug. 24. 09:22
 7/11 A kérdező kommentje:
Valószínűleg figyelmeztetni akart, már 2 hete hogy beszéltem vele azóta mindennap bennem van ez, jobban félek, mint eddig, minden rezdülésre felkapom a fejem, eddig is félve indultam el, de tudtam, hogy muszáj. Busszal be tudok menni dolgozni, de akkor nagyon korán, kell kelnem, hazafelé meg nincs buszom, ahoz hogy elérjem 2 órával előbb kéne elmennem. Na mindegy, köszönök minden normális választ!
2020. aug. 24. 10:04
 8/11 anonim ***** válasza:
23%
Valoszinuleg tul sok hiradot nezett sokat gondol erre, lehet kicsit pajzan a hapsi. Es kikelt belole a hetkoznapi hazavedelmi onerzet.
2020. aug. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Ne torodj vele, furcsakat szoktak mondani a szomszedok
2020. aug. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem, holnap nyugodtan fogok menni dolgozni.
2020. aug. 24. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!