Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tömegközlekedők, amikor...

Tömegközlekedők, amikor náthások vagytok, igyekeztek jobban kerülni az embereket?

Figyelt kérdés

2020. aug. 31. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az orvosomhoz is csak tömegközlekedéssel jutok el, csak annyira tudom kerülni az embereket, amennyire erre lehetőségem van ott, ahol vagyok.
2020. aug. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nem kerülök el senkit, mert nem lehet megoldani.
2020. aug. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, amennyire lehetőségem engedi.
2020. aug. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
úgy értem persze, hogyha nagyon folyik az orrom, köhögök akkor nem állok a másik mellé, ha üres a busz akkor arrébb húzódom
2020. aug. 31. 15:17
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy legutóbb mikor náthás voltam, próbáltam minél messzebb helyezkedni másoktól a járműveken, de állandóan mindenki elém állt vagy pont oda ahol én állok, én meg nem fogok a napi 3 órás utazgatásommal állandóan ide-oda ping-pongozni és ezek olyan esetek, amikor nem tömeg van.
2020. aug. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha komolyabban beteg vagyok, az orvoshoz is elég nehezen mászok el, így csak felhívom vagy írok e-mailt, hogy dögrováson vagyok és légyszi vegyen fel betegállományba. Így elég akkor elmennem hozzá, ha meggyógyultam. Ha csak úgy "náthás" vagyok, ami akár 1-2 napon belül akár el is múlhat, akkor csak megpróbálom kerülni a tömegközlekedést, amiről egyébként azt gondolom, hogy nekem is jobb, mert

- a testmozgás jót tesz

- az amúgy is gyengélkedő immunrendszeremet nem teszem ki annak, hogy a sok "felelősségteljes" tömegközlekedő fertőzött személy még egyéb kórokozókkal is ellásson

(Pont a napokban láttam a buszon egy nőt, akire percenként rájött a köhögés és mindig levette a maszkját ehhez...)

2020. szept. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az utóbbi időban csak picit voltam náthás a vírus gyanuja nem állt fenn. Nem kerültem senkit jobban mint előtte mivel eleve tartani igyekszem a 1.5 méteres távolságot. Maszkot felveszek zart térben. Ismerősök talalkozóit lemondtam ekkor.
2020. szept. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!