Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi esély van rá hogy...

Mennyi esély van rá hogy elkaptam a vírust?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömről kiderült hogy koronavírusos lett ( de ő tünetmentes). Egy héttel ezelőtt találkoztam vele, és érintkeztünk. Most hatósági házi karanténban vagyok, és főleg tegnap megjelent pár tünet ( köhögés, torokfájás, fejfájás, olykor úgy érzem, nem kapok elég levegőt). Azt mondták várják még egy pár napot, aztán hívjam fel a háziorvost, de még akkor sem 100% hogy tesztelnek. Kicsit aggódok mert félek hogy ha tényleg elkaptam, akkor már nagy eséllyel megfertőztem a családomat is. Valaki hasonló helyzetben?

2020. szept. 5. 10:32
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Persze.
2020. szept. 7. 12:31
 12/22 anonim ***** válasza:
40%
Hipochonder vagy, annyi az egész. Beszoptad a koronavírus mesét te is, aztán parázol a semmit. Tutira veszem, hogy negatív lesz a teszted.
2020. szept. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
68%
Ha a barátod tünetmentesen pozitív, akkor szerinted ez a vírus ilyen baromira veszélyes? Az emberek 93%-ának kutya baja sem lesz tőle, miközben naponta 3-400 ember hal meg más betegségekben, amikkel most érdekes módon a kutya sem foglalkozik. Szerintem inkább a rákkal, az érrendszeri betegségekkel, az elhízással, meg az egészségtelen életvitellel kellene ennyit foglalkozni, mint ezzel a felfújt vírussal, akkor sokkal több életet menthetnének meg.
2020. szept. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Először is nem vagyok hipochonder. Nem aggódom magam miatt, engem csak az érdekel hogy a velünk élő 70+ nagyszüleimnek ne essen baja. Lehet hogy ami neked csak egy apró probléma, másnak igen is nagy baj lehet. Köszönöm a kedves kommenteket..
2020. szept. 8. 09:10
 15/22 anonim ***** válasza:
51%
Hagyd. Ezeknek nincsenek rokonaik, szuleik, otthonban nobettek fel, vagy kihalt a család, es semmi empatia nincs bennuk, vagy logika, hogy masnal vannak idosek, akikért kar lenne
2020. szept. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
48%
Nem beszélve arról, hogy fiatalokban is gyakran fordul elő maradandó egészségkárosodás, tüdőkapacitás-csökkenés, szívkárosodás stb. Szóval nem veszélytelen ez a cucc, nem a halál az egyetlen kockázat. De a kérdező vagy elkapta, vagy nem, ez már eldőlt, csak még nem tudni, hogy melyik.
2020. szept. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Na pozitív vagy negatív lett a teszt?
2020. szept. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Pozitív lett sajnos.
2020. szept. 25. 22:16
 19/22 anonim ***** válasza:
És mi volt? mennyire volt durva? Család nem kapta el?
2020. szept. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Már jól vagyok. A teszt kicsit kellemetlen volt, de tuleltem.

Szerencsére a családom jól van, nem kapták el szerencsére.

2020. szept. 25. 23:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!